Тканинні ролети можна назвати одним із нових напрямків на ринку сонцезахисних систем. Не дивлячись на те, що вони прийшли із Європи в Україну із дуже великим запізненням, за досить короткий відрізок часу їхнє використання значно виросло. Цьому процесу передують беззаперечні причини. По-перше, на зміну вікнам старого взірця прийшли євро вікна, котрі дозволяють використовувати різноманітні конструкції тканинних ролет.

По-друге, вартість рулонних штор настільки знизилась, що вона майже не відрізняється від вартості пластикових горизонтальних жалюзі. А перевага тканинних ролет у порівнянні із горизонтальними жалюзі – це незаперечний факт.

По-третє, асортимент тканин для ролл-шторнастільки різноманітна, що може задовольнити потреби найвибагливіших користувачів.

Пропозиції тканин для рулонних штор

При виготовленні ролл-штор в котеджі, в приватні будинки та в інші типи помешкання застосовуються лише спеціальні сертифіковані матеріали із кількома шарами захисту від найкращих європейських виробників текстилю. Вони характеризуються антистатичними якостями (цілком не припадають пилом) та не вигорають під дією сонячного проміння.

Для тканинних ролет використовується різний за складом матеріал. Це може бути: натуральна тканина (бавовна, льон, сатин) або штучна (поліестер, віскоза, акріл).

Охопити усі види тканин, котрі використовуються для ролл-штор в будинках Львова, Києва, Івано-Франківська та інших населених пунктів, практично неможливо – їх нескінченно багато. Але відрізняється матеріал не лише за своїм складом та кольором, а ще й по світлопропусканню. Чіткої класифікації по цій ознаці немає, а от основні різновиди тканини все ж відслідковуються. Найбільш розповсюдженими вважаються:

✓  Стандартні, практично не затримуючі світловий потік аксесуари, котрі часто можна бачити в квартирах Львова. Вони можуть лише частково пропускати сонячні промені. Прозора тканина дозволяє у темний час доби роздивитись із вулиці усе, що знаходиться в кімнаті.

✓  Світловідбиваючі, ще вони називаються Dim Out. Такий матеріал відбиває сонячне світло, немов дзеркало.

✓  Світлонепроникні, котрі не пропускають світла у приміщення (Black Out). При закритих шторах із світлонепроникною тканиною у приміщенні стає абсолютно темно, особливо із касетними ролетами.

Яку саме тканину обрати вирішує лише користувач. При цьому варто керуватись призначенням кімнати, для якої будуть придбані тканинні ролети.

Джерело http://www.rollo.lviv.ua/