Одним з найпопулярніших шляхів трудової міграції для українців протягом багатьох років залишається Польща. Це пов'язано з тим, що мігранти можуть без перешкод перебувати на території країни протягом 90 днів, державна мова проста для швидкого засвоєння. Головна причина – легко знайти добре оплачувану роботу, а зробити це набагато простіше ніж в інших країнах Європи.

Робота в Польщі – це нові можливості, оскільки на польському ринку праці спостерігається нестача в робочих кадрах. Основна причина міграції українців – економічні складності на батьківщині. Легко знайти працевлаштування в Польщі легально допоможе компанії «Робота за кордоном від Андрія Марисюка», де надані різні варіанти вакансій https://andriym.com/vacancies/poland.

Поширені два типи влаштування на роботу – тимчасове та постійне. Постійна праця в Польщі передбачає укладання офіційного трудового договору, який буде слугувати гарантією таких самих прав для іноземців, як і для громадян країни.

Сезонна робота – це варіант тимчасової роботи для українців на легальній основі. Людина може влаштується і офіційно займатися певною сезонною діяльністю протягом 9 місяців. До цього виду працевлаштування відносяться сфера сільського господарства і туристичного бізнесу. Роботодавці пропонують місця жінкам та вакансії чоловікам на фермі з гідними умовами праці і проживання, а також з достойною оплатою.

Робота в Польщі на фермах

Велику популярність має робота в Польщі на фермі. Це пов'язано з тим, що значну частину земель у країні, близько 60%, займають різноманітні сільськогосподарські угіддя. Держава один з основних постачальників овочів і фруктів у Європі. Ця галузь добре розвинута, також середній рівень розвитку у сфері тваринництва. Польща займається виробництвом свинини, яловичини, риби, молока, яєць, а також шерсті. У цих галузях здебільшого пропонуються робота на сезон. Щорічно на фермах влаштовуються працювати тисячі мігрантів з інших країн. Для польських працедавців вигідніше наймати українських працівників, які мають труднощі із роботою на батьківщині. Серед вакансій значну частку складає робота чоловікам і жінкам на літо. Цей період передбачає збирання врожаю та інші сезонні роботи. Восени спостерігається пропозицій від роботодавців. Фермери потребують працівників для виконання робіт на полях, у теплицях.

Працевлаштування в аграрному секторі потребує фізичної сили та витривалості, особливо у місцях, де займаються вирощуванням тварин. Агенція з працевлаштування допоможе знайти роботу по можливостям, детальна інформація за посиланням – https://andriym.com/vacancies/poland/farm.

Сезонна робота в Польщі

Сезонна робота в Польщі – це велика кількість вакансій на фермах різного спрямування. Як тільки погодні умови поліпшуються, починаються роботи в різних сферах сільського господарства, що закінчуються з настанням холодів – приблизно у жовтні-листопаді. У цій галузі пропонуються такі варіанти зайнятості:

  • праця на полі
  • прополювання грядок;
  • покіс трави;
  • збір і сортуванням ягід, фруктів, овочів;
  • доглядання за тваринами;
  • чищення овочів.

Здебільшого, з'являється робота в Польщі взимку на фермі – починається набір працівників на майбутній сезон. Найбільше роботодавці зацікавлені у працівниках для виконання комплексних робіт. Тобто, в обов'язки такого найманця буде входити догляд за квітковими ділянками, теплицями, дотриманням температурного режиму, поливом рослин. Перелік вакансій і робіт, на які можуть розраховувати українські працівники, можна знайти на сайті https://andriym.com/vacancies/poland/seasonal.