Досвідчені водії добре знають, які шини вибирати і яким виробникам віддавати перевагу. Але ті автолюбителі, яким недавно вдалося отримати в свої особисті володіння автомобіль, ще не знають, як часто потрібно міняти покришки і за якими критеріями їх вибирати. В інтернет-магазині https://tir-shina.com.ua/ є великий вибір покришок різних розмірів для будь-яких автомобілів.

Кращі виробники шин

Вибрати хорошого виробника покришок дуже непросто, особливо для недосвідчених водіїв. Але навіть у тих автовласників, які не перший рік за кермом, виникає спірне питання з приводу вибору продукції певних фірм.

Конкуренція між компаніями з виробництва покришок з різних країн досить велика. Хтось вважає, що шини з Китаю не можуть бути хорошої якості. Інші навпаки, віддають перевагу тільки такій продукції, завдяки невисокій вартості і хорошій якості.

Хто цінує якість, надійність і безпеку, віддає перевагу найвідомішим брендам, вартість продукції у яких найвища. Але це і є підтвердженням використання кращих матеріалів, застосування сучасних технологій, надійності, довговічності і так далі.

Подані нижче теми включають всі виробники, яким можна довіряти. Їхня продукція якісна і серед всіх доступних варіантів можна підібрати той, який найбільше підходить за вартістю і за всіма критеріями:

  • Bridgestone – це японська компанія, яка випускає найкращу продукцію. Гума має особливий склад, який зберігається в суворій таємниці. Процес виробництва повністю автоматизований і проходить на надсучасному обладнанні. Вся продукція проходить жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва.
  • Continental – це німецький виробник автошин. Колекція складається з покришок середнього і преміум-класу. Тому в залежності від типу транспортного засобу, сезонності і способу експлуатації можна підібрати покришки високої якості. Використання революційних технологій робить бренд одним з найбільш відомих у світі.
  • Michelin – це французька компанія, яка займається виробництвом автомобільних шин і є одне з найвідоміших. Автогума даної фірми має масу переваг: забезпечує надійне зчеплення, робить транспортний засіб стійким.

Залежно від особистих переваг і фінансових можливостей можна підібрати відмінний комплект шин. Тим більше, інтернет-магазин надає послугу доставки, що ще більш спрощує процес покупки.