Лікарів варто відвідувати й з профілактичною метою, а не лише, коли хвороба дається в знаки вираженими симптомами. 

Саме з такою метою у мережі приватних клінік “Добробут” діють програми check-up - тотальної перевірки організму чи однієї з систем. 

Сьогодні ми розглянемо, які обстеження варто пройти жінкам у віці до 40 років, та розповімо про важливість кожного з таких обстежень.

Універсальний

Програма спеціально розроблена з метою, щоб жінка витратила менше часу на відвідування лікарні й пройшла всі необхідні обстеження. 

За умовами програми відвідувачку оглянуть 4 лікарі: гінеколог, терапевт, окуліст та ендокринолог. А також буде зроблений рентген, кілька різновидів УЗД та ЕКГ. Орієнтовний час проходження - 2 години.

Постковідний

Особам, що перенесли covid-19, потрібно ще прискіпливіше ставитися до стану здоров’я зараз, адже точні наслідки перенесення хвороби ще повністю не вивчені. 

Тому у “Добробуті” пропонують здати кров та сечу для дослідження, перевірити роботу серця, проконсультуватися з сімейним лікарем та вузькопрофільним спеціалістом на вибір.

Check-Up молочної залози

Все частіше від злоякісних пухлин у грудях страждають жінки у молодому віці. Проте виявлений на ранній стадії рак молочної залози виліковний у 90% випадків. 

Тому медики рекомендують перевіряти здоров’я грудей, починаючи з 25-річного віку. І оскільки до 40 років пацієнткам не роблять мамографію, обстеження проводять за допомогою ультразвукового діагностування та шляхом мануальної пальпації грудей онкологом-мамологом.

Контроль ваги

У випадку, якщо ви страждаєте від надмірної ваги, не зайвим буде контроль ваги у медичному центрі. Адже іноді схуднути не вдається через наявність прихованих захворювань, гормональний збій тощо. 

Після обстеження буде визначена причина ожиріння, й можна говорити про корекцію харчування та допустимі фізичні вправи.

Пацієнтів з надмірною вагою оглядають три фахівці: ендокринолог, гастроентеролог та невролог. Також проводяться УЗД щитоподібної залози, наднирників та різні дослідження венозної крові. 

Кардіологічний

Жінкам, що потерпають від стресів, працюють фізично або мають інші регулярні фізичні навантаження, необхідно періодично перевіряти роботу серця. Для цього варто відвідати кардіолога, що зробить кардіограму й озвучить попередній діагноз. 

В рамках детального обстеження пацієнтки у “Добробуті” здають кров на креатинін, глюкозу та гемоглобін, проводиться дуплексне сканування судин шиї та ехокардіографія. За наявності скарг, кардіолог призначає добовий електронний моніторинг за тиском та роботою серця. 

Тож якщо бажаєте підтримувати здоров’я на хорошому рівні, проте не знаєте, з чого розпочати обстеження, оберіть одну з цих програм. Кожен чек-ап покаже актуальний стан органів певної системи та допоможе виявити небезпечну недугу на ранній стадії.