Ви хочете особливо порадувати свою дочку оригінальним подарунком, розгляньте варіант придбання цікавого крісла мішка. Такі безкаркасні м'які меблі ще носять назву крісло груша або бінбег, якщо на англомовний манер (bean bag). Крісло мішок для дітей, це не просто зручний спосіб відпочинку або проведення часу в ньому, особливе місце тут приділяється оформленню. Ви можете подарувати доньці тематичний подарунок з принтом улюбленого персонажа гри або мультфільму, з красивим малюнком, в формі милого звірка або просто кольоровим оформленням для дівчинки. Є й оригінальні моделі бінбегів.

Яку краще тканину обрати для крісла мішка?

Якщо вибирати крісло мішок для дівчинки, то важливо звертати увагу на тканину зовнішнього чохла. Колір тканини можна придбати і в світлих тонах, адже дівчатка за своєю природою більш акуратні, ніж хлопчики. А матеріал чохла найкраще підійде такий:

  • Флок - тканина приємна на дотик, міцна, відштовхує воду, хороші характеристики по зносостійкості, повітропроникна, легко чиститься. На неї легко наноситься малюнок, і він довго тримається зі збереженням яскравості фарб. У флока майже немає недоліків, хіба тільки те, що він електризується і може затримувати на поверхні дрібне сміття.
  • Велюр - тканина м'яка і приємна на дотик, досить міцна, повітропроникна, хоча і добре зберігає тепло, її використовують при пошитті дитячого одягу. З недоліків можна відзначити здатність велюру збирати дрібне сміття і згодом стиратися.

На такі тканини для зовнішнього чохла найкраще звертати увагу, якщо ви купуєте крісло грушу для дівчинки.

Моделі безкаркасних меблів для дівчинки

Є спеціальні дитячі крісла мішки, з відповідними розмірами. Причому можна вибрати розмір меблів для віку і росту дитини. Однак можна вибрати і різні моделі, від великих до мініатюрних варіантів. Моделі бінбегів для дівчаток можуть бути такими:

  • компактний і цікавий пуф, його плюсом можна вважати невеликі габарити, що важливо для дитячих кімнат маленьких розмірів. Негативна сторона, відсутність спинки;
  • крісло груша в асортименті - класичний варіант безкаркасних меблів зі спинкою і тематичним оформленням. Цікавий дизайн, зручність відпочинку в ньому. Безпосередніх недоліків у цієї конструкції немає, якщо меблі виготовлені якісно, ​​то їх вистачить на кілька років;
  • крісло м'яч, також має невеликі розміри, за формою нагадує приспущений м'яч, хороший варіант для дитячої. Безпосередньо спинки у даної моделі немає, хоча для дитини це не проблема, їй буде зручно;
  • крісло у вигляді милих тваринок - різновид безкаркасних меблів, які найкраще підійдуть для дітей, особливо закоханих в будь-яку тваринку.

Будь-який з типів бінбегів оформлений з нанесенням на нього якісного повноколірного друку улюблених персонажів для дітей. Так виходить найкраще порадувати дитину будь-якого віку, хоча і для дорослих є з чого вибрати.

Де в Україні можно купити якісні крісла мішки для дівчинки?

При покупці крісла мішка для дитини важливо, щоб виріб мав хорошу якість, і виготовлявся з міцних гіпоалергенних матеріалів. Під такі критерії підходить продукція компанії PromoPuff - лідера виробника безкаркасних меблів в Україні. Навіть на дитячі крісла мішки виробник дає гарантію 2 роки, і при цьому надає великий модельний ряд.

Дитині, а особливо дівчинці, досить важко догодити, тому вибір бінбегів пропонується великий з різноманітністю різних варіантів оформлення. Важливо також відзначити, що друк на тканині високої якості і не буде вицвітати або стиратися довгий час. Самі безкаркасні меблі мають наповнювач, здатний тривалий термін зберігати свою форму і не сідати. Для дітей, це ідеальний подарунок, якому вони точно зрадіють.