Упаковка для різних категорій їжі може бути зовсім не складною, але для цього потрібна спеціальна машина, що зможе їх правильно герметизувати. У разі довгого зберігання продуктів таким пристроєм є вакуумний пакувальник. Завдяки приладдю можна відсмоктувати непотрібне повітря зсередини упаковки.

Характеристики обладнання

Вакуумний упаковщик – це інструмент, що дозволяє ефективно запечатувати різну їжу в фользі, видаляючи повітря зовні. Цей метод використовується для пакування багатьох різних страв:

  • м’яса;

  • риби;

  • овочів та фруктів;

  • соусів;

  • маринадів;

  • готових страв;

  • сирів.

Завдяки такому варіанту зберігання страва довше залишається свіжою і не контактує із зовнішнім середовищем, а також її легше зберігати через менший об’єм. Даний агрегат може використовуватися в самих різних місцях: від продуктових магазинів, підприємств громадського харчування до компаній, що виробляють й упаковують продукти харчування та інші товари.

Типи апаратів

Пакувальні гаджети розділяють на дві підкатегорії. Серед них виділяють:

  1. Камерні вакуумні пакувальні машини, де продукт поміщається в спеціально розроблену камеру, упаковщик створює в ній вакуум, всмоктує повітря, а потім запечатує фольгу. Є моделі одно- та двокамерні.

  2. Безкамерні моделі, де фольга повинна бути вставлена у вказане місце, а інша частина продукту залишається поза пристроєм.

Вибір відповідного пакувальника залежить не тільки від наших потреб, а й від кількості місця, виділеного для обладнання. Версії камерного типу, особливо варіанти двокамерні, вимагають більше місця, ніж безкамерні рішення.

Особливості вибору приладдя

Перш ніж купити вакууматор Triniti, слід звернути увагу не тільки на габарити пристрою, але і його налаштування під наші потреби. Уся техніка має ряд важливих параметрів. Їх необхідно уважно розглянути перед прийняттям рішення про конкретну покупку.

Технічні питання правильного вибору товару:

  • потужність апарату (визначає швидкість його роботи);

  • товщина пакувальних матеріалів, використовувані для упаковки - це особливо важливо, коли звикаєш до певної системи роботи (пакети для вакууматора Трініті мають різну товщину та місткість);

  • довжина ущільнювальної планки (визначає, наскільки великі вакуумні пакети для їжі ми можемо створити);

  • продуктивність насоса – чим краще, тим швидше повітря буде відкачане, а вакуумні пакети для продуктів – запечатані.

При першому виборі такої техніки у нас з'являється трохи більше простору для маневру, ніж при заміні існуючого пристрою на новий. В останньому випадку кращий варіант – просто купити ту ж модель або аналогічну з максимально схожими технічними характеристиками.

Купити вакууматор ви можете на сайті компанії triniti.biz.ua. Магазин доставляє по всій Україні. У каталозі сайту ви знайдете тільки перевірені надійні товари від європейських виробників.

На які параметри варто звернути увагу?

Крім основних параметрів варто враховувати додаткові, такі як можливість дистанційної чи автоматичної роботи, кількість виконаних зварних швів, лічильники або дисплеї, що інформують про рівень тиску, тощо. Завдяки їм працювати з пристроєм стане простіше, приємніше, ефективніше. Вам не доведеться турбуватися про те, чи зможете ви виконати заплановані раніше роботи в строк.

Для повноцінної роботи агрегату слід купити пакети для вакууматора вдалого розміру. Як правило, виробники уточнюють подібні питання в інструкції до приладу.