На сьогоднішній день татуаж вважається однією із відомих процедур. Її, як правило, проводять на повіках, губах або бровах. Вона допомогла вже не одній дівчині стати привабливішою та внести особливу родзинку в свій образ. А ви колись замислювались хто проводить процедуру? І що для цього потрібно мати? Як правило, майстром татуажу працює візажист. Спеціаліст в даній галузі повинен вміти правильно підбирати колір, форму, розмір. А для цього, як відомо, потрібно мати якісне обладнання та матеріали. Також потрібно пам’ятати, що будь-які бьюті-процедури вимагають суворого дотримання правил гігієни.
Саме тому майстри повинні мати маски для татуажу, рукавиці, спеціальний костюм та інше. Захисна маска для обличчя дозволить майстру бути спокійним за своє здоров’я та здоров’я клієнта. Вже не раз доведено на практиці, що наявність захисник масок для клієнтів у салонах краси та інших бьюті-закладах свідчить про бездоганну репутацію та високий статус закладу. Таким чином, збільшується рівень довіри до майстра та салону.
Види захисних масок
Насправді обрати захисну маску для майстра дуже просто. Але щоб обрати якісну модель, потрібно врахувати декілька моментів. Саме головне — в масці повинно бути комфортно та зручно під час процедури. Це можливо, якщо маска добре прилягає до обличчя, гумки не тиснуть та легко дихається. Варто звернути увагу на матеріал виготовлення. Оскільки можливе появлення алергічних реакцій та висипу на шкірі обличчя.
А ще захисні маски бувають одноразові, звичайні, які можна використовувати не більше двох годин. А також багаторазові, вони виготовленні із неопрену. Не дивлячись на їх високу щільність, дихати в ній дуже легко. А взагалі існує три основних види захисних масок для майстрів татуажу:
· Медичні.
Надійність залежить від кількості шарів. Чим більше шарів, тим надійніше. Необхідно змінювати кожні дві години.
· Вугільні.
Даний вид повністю захищає доступ дихальних шляхів майстра від пилу та інших збудників. Має спеціальній вугільний фільтр.
· Респіратор.
Виготовляються із поролону, гуми або силікону. Надійно захищають від запахів і пилу.
Рекомендації по використанню
Під час проведення косметологічних процедур засіб захисту рекомендується надягати так, щоб він щільно та одночасно прикривав рот, підборіддя, ніс. Однак не варто ігнорувати декілька основних правила. По-перше, не потрібно чіпати руками маску під час процедури. По-друге, за медичними рекомендаціями змінювати маску кожні дві години. По-третє, складки необхідно для більш щільного прилягання до обличчя розгортати.