У всьому світі надзвичайної популярності набуває органічна косметика Україна не являється винятком. Безліч жінок оцінили позитивні ефекти після використання натуральних засобів для догляду та залишилися їх фанатками.
Багато з нас просто не знають, як правильно перейти на органічні препарати, як їх вибирати та на що звертати увагу. На всі ці питання дають відповідь працівники магазину Sue. Спеціалісти допоможуть визначити тип вашої шкіри та порадять відповідні засоби, які можна замовити на сторінці.
Як перейти на натуральну косметику
Перехід на натуральну косметику часто буває важким періодом. Річ у тому, що навіть дорогі засоби з мас маркету не лікують шкіру, а лише маскують проблеми, наприклад, створюючи плівку на обличчі, надають йому гладкості. Очевидно, після кількох днів використання натуральної косметики проблеми не зникнуть.
Тривалість перехідного періоду залежить від того, в якому стані шкіра. Комусь вистачає одного-двох тижнів, комусь потрібно від трьох місяців до півроку. Найважливіше, не здаватися та продовжувати свідомий догляд.
Особливе терпіння слід проявити під час переходу на натуральні шампуні. Щоб зрозуміти, чи дійсно препарати з мас маркету зруйнували гідро-ліпідний шар шкіри голови, потрібно простежити такі ознаки:
-
Волосся пересушене та втратило об’єм.
-
Волосся швидко жирніє, через кілька годин після миття стає несвіжим.
-
З'явилося відчуття стягнутості та дискомфорту.
-
Чим частіше ви миєте голову, тим сильніше вона жирніє.
-
Сухі кінчики та жирні корені.
Якщо у вас хоча б дві з п'яти ознак, вашу шкіру голову потрібно негайно рятувати. Однак спеціалісти рекомендують не чекати на такі симптоми, а починати використання лагідних шампунів одразу.
В складі делікатного препарату для миття голови не повинні знаходити такі ПАВи як ammonium lauryl sulfate, ammonium laureth sulfate, sodium lauryl sulfate, sodium laureth sulfate, coco sulfate. Ці детергенти чудово розчиняють жир. Аналогічні можна знайти в засобах для миття посуду, пральних порошках, рідинах до чищення поверхні. Вибирайте шампуні на так званих лагідних ПАВах, як cocamidopropyl betaine та coco glucoside.
Щоб обрати відповідний крем, тонік та серум, необхідно визначити тип шкіри. Після цього, потрібно придбати засоби у складі яких знаходяться:
-
Для жирної шкіри: витяги з м'яти, лаванди, грейпфрута, бергамота, чайного дерева, календули, саліцилова чи фруктова кислота; гіалуронова кислота, NMF, Urea.
-
Для сухої шкіри: олія Ши, олія авокадо, олія зародків пшениці, вітаміни А та Е, алантоїн, Д-пантенол, гіалуронова кислота, NMF, Urea.
-
Для комбінованої шкіри: олія лісового горіху, олія мигдальної кісточки, вітамін А, вітамін Е, вітамін F, вітамін С, молочна кислота, витяг з лаванди, бергамоту, ментолова олія.
-
Для сухої шкіри: олія виноградної кісточки, олія абрикосової кісточки, олія авокадо, олія кунжутна, олія камелії, вітамін Е, екстракт алое, вербени.
Як правило, уже після трьох тижнів використання можна побачити перші результати.