Чому люди розлучаються? Причин цих - безліч: будь то зрада; згубні звички; конфлікти в побуті; розбіжність поглядів на виховання дітей, релігію, політичні питання; важкі стосунки з родичами; квартирне питання і багато інших.

Сьогодні ви маєте можливість розлучитися навіть за допомогою Інтернету. Дізнатися більше про розлучення онлайн ви можете за посиланням https://razvod-online.com.ua/!

На жаль, статистика розлучень за останні роки досить сумна: якщо раніше розірвання шлюбу було крайньою необхідністю, то сьогодні розлучення стає, мало, що не повсякденною річчю. Чому так відбувається? Світ змінюється, і міняємося ми разом з ним. Змінюється ставлення до шлюбу. Якщо раніше наші бабусі і дідусі прагнули створити сім'ю, причому одну, раз і назавжди! Народжували дітей, не дивлячись на фінансову складову, на економічні негаразди, прагнули бути частиною суспільства, відчувати приналежність до колективу. То зараз сучасне покоління молодих людей прагне до фінансового благополуччя в першу чергу, до здійснення своїх планів, задоволення своїх амбіцій. Молодь стала егоїстичною, амбітною. Зараз чітко проглядається прагнення бути індивідуальністю, особистістю (а ще краще - видатною особистістю). Тепер родина не рідко створюється як один із ступенів до досягнення своїх «великих» цілей та планів, але не як головна. А адже сім'я - це вже не одна людина, а як мінімум дві, і ці двоє повинні якось ужитися один з одним, а це значить, що свої амбіції, прагнення лідирувати і пригнічувати - в родині повинні відходити на задній план.

Коли двоє вирішують створити сім'ю - вони найчастіше роблять це на базі любові і ніжності один до одного, відчутті надійності і віри в людину. Але в побуті, так чи інакше, вступають в боротьбу за владу, змагаються і в підсумку ділять права і обов'язки, дотримуючись кожен своєї вигоди. Потрібно розуміти і пам'ятати, що сім'я - це не змагання, хто головніший і кращій. Це абсолютно інша структура, де має бути прагнення залишатися на рівних або хоча б спроби розуміння, поваги і підтримки один до одного.

Головна причина багатьох сімейних конфліктів пов'язана з тим, що ми поступово перестаємо бачити в своїй половині особистість, починаємо ставитися до неї, як до набору корисних для нас функцій, перестаємо помічати і цінувати кращі риси партнера, через які ми його або її коли -то полюбили. Зате ми концентруємо нашу увагу на те, чого нам або партнеру не вистачає, починаємо помічати якісь негативні риси, які нас дратують день у день. Культивуючи в собі все негативне, подружжя починає сваритися, конфліктувати, сперечатися.