В цей час використання добрив в сільському господарстві є досить поширеним явищем. Це пов'язано з більш високою продуктивністю господарств і, як наслідок, більш високим доходом. Добрива збагачують грунт поживними речовинами, необхідними для рослин, і покращують її фізичні, фізико-хімічні, хімічні та біологічні властивості. Отже, якщо ми впевнені, що нам доведеться купувати добрива н7а https://megachem.com.ua/ua/udobreniya-1.html, коли їх купувати, щоб не переплачувати?

Ціни на азотні добрива досягають свого піку навесні, перед початком вегетаційного періоду, через те, що попит на них найвищий. Найдешевшими купити такий товар у мертвий сезон, тобто літом. Ціни на фосфорно-калійні добрива також схильні до системних змін. Ми будемо купувати їх найдешевше після сезону — весни та осені. Система продажів продумана і спланована так, що після сезонного зниження ціни з місяця в місяць зростають. В основному це робиться для того, щоб дати можливість розробити та встановити оптимальні умови покупки для дилерської мережі й для кінцевого одержувача.

Як скористатися сезонними коливаннями цін?

Перша умова, яку необхідно виконати, щоб купити добриво за нижчою ціною, — це мати правильно обладнаний склад, на якому ми зможемо зберігати куплене добриво таким чином, щоб воно не втрачало своєї цінності. Слід пам'ятати, що воно відрізняється дуже низькою стійкістю до вологи (гігроскопічний), та перепадів температури. Таким чином, воно повинно бути належним чином захищено від дощу, надмірного сонячного світла і механічних пошкоджень пакування. Ще одна проблема, з якою ми зіткнемося, намагаючись заощадити на добривах, — велика вартість тому що найнижчі ціни — під час сезону збору врожаю і відразу після нього, коли у фермерів не вистачає грошей для здійснення покупки.

Що потрібно враховувати при виборі добрива?

Важливим елементом при покупці добрив, безумовно, є баланс змісту компонентів грунту. Це дозволить нам оцінити стан грунту, які елементи та мінерали слід доповнити. Ми знаємо, скільки інгредієнтів рослина може взяти із запасів грунту і скільки потрібно доповнити добривами. Однак, якщо ви не впевнені, тоді варто порадитися з професіоналами компаній, що займаються продажем добрив, таких як MegaChem.

Стратегія запліднення

Незалежно від того, з яким рослиною ми маємо справу, найбільш важливим компонентом є азот. Хоча добрива на основі цього елемента вважаються екологічно небезпечними. Тому визначення його дози — такий важливий елемент запліднення. Його надлишок може привести до порушення росту рослин або отримання врожаю гіршої якості. При розробці стратегії добрива ми повинні не забувати забезпечувати рослини іншими інгредієнтами, такими як кальцій, щоб регулювати pH грунту.