Чи здатен ноутбук для навчання витримувати навантаження комп’ютерних ігор? Так, якщо мова йде про не вимогливі до ресурсів поєдинки. Проте, якщо хочеш брати участь у новітніх двобоях і відчути атмосферу вибраного сюжету на 100%, у пригоді стане  ігровий ноутбук Lenovo. Інженери пропонують дві лінійки пристроїв, призначених спеціально для геймерів і кіберспортсменів: Lenovo ideapad (серії 3, Gaming 3) і Lenovo Legion (5, 5Р, 5 Pro, 7).

Вони відрізняються між собою конфігурацією та технічними характеристиками, проте їх об’єднує кілька факторів: висока продуктивність, надзвичайна мультимедійність і портативність. Геймерські ноутбуки створені, щоб забезпечити тобі комфортний і ефективний ігровий процес завжди і всюди.

Для початківців — ideapad

Ігрові пристрої цієї лінійки мають стильний дизайн. Наприклад, модель Lenovo ideapad Gaming 3i 15IMH05 Chameleon Blue з екраном Full HD діагоналлю 15,6 дюйма важить 2,2 кг. Корпус виконаний у незвичному синьому кольорі.

Ноутбук базується на 8-потоковому процесорі Intel Core i5 10300H з максимальною тактовою частотою 4,5 ГГц. Оперативна пам’ять об’ємом 8 ГБ і два типи накопичувачів (SSD на 256 ГБ і HDD на 1ТБ) дають змогу гідно розпочати процес боротьби за перемогу в потужних баталіях.

За якісне відображення графіки відповідає дискретна відеокарта NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti на 4 ГБ і матриця IPS з кутами огляду 178 градусів.

Для кіберспортсменів — Legion

Геймерські ноутбуки Lenovo Legion сумісні з VR-шоломом — отримай максимальне задоволення і вражаючі емоції від гри. Екран Full HD, матриця IPS з рівнем яскравості 250 ніт, частота оновлення кадрів у 120 Гц дають можливість запускати на ноутбуці  Legion 5i 15IMH05H Phantom Black найновіші релізи. Дискретна відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2060 на 6 ГБ миттєво відображає графіку: картинка не зависає на екрані в моменти пікових навантажень.

12-потоковий процесор Intel Core i7-10750H пристосований стабільно функціонувати в режимі багатозадачності. 16 ГБ оперативної пам’яті і накопичувач SSD місткістю 512 ГБ — запорука швидкого реагування «заліза» на всі команди. Зберігати оптимальну температуру «начинки» і якісно її охолоджувати допомагає інноваційна система вентиляції Legion Coldfront 2.0.

Відчуй свою перевагу у комп’ютерних поєдинках завдяки потужному ігровому пристрою!