Робота, сім'я, друзі — це повсякденне життя кожного українця. Проте для підтримання гарного настрою та повноцінного відпочинку, потрібно знайти собі заняття для душі.

Довідка! Хобі — це улюблена справа, якою людина займається на дозвіллі. Таке захоплення надає людині душевного комфорту, забезпечує її духовне зростання, задовольняє потребу в самореалізації і надає її життю яскравих фарб.

Пристрасті згідно темпераменту

Кожен українець — індивідуальна особистість, тому й варіантів улюблених занять є чимало. Кожен обирає собі заняття згідно характеру, темпераменту та індивідуальних особливостей.

 • Задовольняють власний азарт, підвищують адреналін, випробовують власну удачу українці під час покерної сесії з друзями або професійними гравцями у покер онлайн. До того ж, у покері є багато комбінацій, а гра може тривати декілька годин, тому усі учасники ігрового процесу точно не будуть нудьгувати!

  Довідка! Згідно соціологічних досліджень, жінки більш азартні, ніж чоловіки. Середній вік гравців чоловіків складає 33 роки, жінок — 29.


 • Один з класичних хобі, який «перейшов у спадок» від предків — вишивання. В Україні вишивання було дуже поширеною ручною працею жінок і, зокрема, дівчат. Для цього виду творчості потрібно достатньо часу та терпіння. Зазвичай такому хобі віддають перевагу дівчата та жінки середнього та похилого віку. Жінки полюбляють займатись вишиванням для зміни діяльності, особливо коли інтелектуальна робота. А готовий виріб можна прикрасити будинок або продати.

Увага! Є різні види вишивання:

 • вишивка ручними або машинними швами;
 • вишивка хрестиком;
 • вишивка бісером.

 • Рибальство і полювання. Більшість українців мешкають в містах, тому з задоволенням чекають вихідних, щоб виїхати на природу. Полюванням і рибальством займаються не лише чоловічими компаніями, але й сім`ями. Таке дозвілля зміцнює не лише відносини з рідними, але й загартовує імунітет.

 • Творчі хобі: скетчинг, письменництво — улюблене заняття української молоді. Достатньо мати під рукою блокнот та кулькову ручку або лінер. Така тенденція робити швидкі замальовки у блокноті та писати власні думки — не лише модно, але й корисно, бо розвиває креативність і дає свободу творчості.

Поради як знайти хобі

 • Випишіть список справ, які Вам подобаються.
 • Експерементуйте, пробуйте роботи ці справи зі списку. І Ви обов`язково знайдете собі заняття для душі.
 • Корисна порада: обирайте хобі, не схоже на вашу професійну діяльність. Воно має робити ваше життя гармонійним і давати те, чого вам бракує.

Бажаємо Вам знайти розвагу для душі або просто скористатись підказками з цієї статті.