Одна з найважливіших характеристик продукції Apple - це відданість традиціям. Навушники AirPods другого покоління за зовнішніми характеристиками дуже схожі з першою моделлю. Але ви не отримуєте старі навушники в новому боксі! Вони дійсно поліпшені, і вони - одне з найважливіших досягнень компанії Apple. Якщо до цього у вас не було такого гаджета, значить, прийшов час і вам Apple Airpods 2.

Швидке перемикання між девайсами

Якщо в попередній версії перемикання було ще тим «задоволенням», то тепер цей недолік усунуто. Тепер ви можете сісти на велосипед або в громадський транспорт, включити свій iPhone, слухати всю дорогу музику, а діставшись на роботу, ви зможете дуже швидко переключити навушники на свій MacBook. А повернувшись додому, так само стрімко підключити і до свого iPad.

«Привіт, Сірі»

Відмінна функція, що стала для багатьох невід'ємною частиною життя. Просто скажіть потрібну команду, і вона її виконає. Високочутливий мікрофон практично в 100% випадків правильно передає фрази. З її допомогою ви можете, наприклад:

  • вибрати плейлист з музикою;
  • набрати потрібний номер телефону;
  • відправити текстове повідомлення;
  • прокласти маршрут.

Автономна робота

Вважається, що у перших AirPods швидко розсідається заряд під час телефонної розмови, яка триває близько 60 хвилин. А це означає, що дзвінок потрібно перервати, а навушники поставити на зарядку. Друге покоління відрізняється від попереднього поліпшеною батареєю: годинна розмова розрядить пристрій приблизно на 30%. В цілому ж, на повністю заряджених Аірподс можна розмовляти близько 3-х годин.