Порушення сну здатні привести до небажаних наслідків: від відчуття втоми до розвитку хронічних захворювань. Якість сну прямим чином впливає на наше здоров'я, загальний стан і відношення до оточення. Недосип, що переростає у безсоння, украй небезпечний. В деяких випадках порушення біоритму примушує нас пізно відходити до сну, результатом чого служить абсолютна розбитість вранці. Якщо людина не виспалася, він просто не готовий зустрічати новий день у всеозброєнні.

Запастися життєвою енергією і потурбуватися про здоров'я допоможе грамотна організація спального місця. Вірний помічник в поліпшенні якості сну - ортопедичний матрац. Цей виріб допоможе пом'якшити симптоми наявних захворювань, попередити розвиток нових і попутно насолодитися істинним комфортом.

Ортопедичний матрац - незамінний атрибут здорового сну

матрациУчені, сомнологи і інші експерти давно вивчили природу сну і принципи, що забезпечують його повноцінність. Згідно з виведеннями фахівців, саме матрац служить найважливішій складовій здорового сну для кожного з нас. Цей аксесуар покликаний усунути будь-які подразники, нормалізувати біоритм, захистити користувача від стресів і дискомфорту. Справа залишається за малою: треба лише правильно вибрати модель матраца.

Вибираємо матрац з розумом

Ідеальний ортопедичний матрац повинен відповідати наступним критеріям:

  • Правильна підтримка тіла користувача

На відміну від застарілих матраців з ватним і пір'яним наповненням, сучасні вироби виконані за абсолютно іншим принципом. Як матеріали використовуються якісні натуральні і синтетичні наповнювачі (латекс, койра кокоса, холлофайбер, водорості, шерсть, пінополіуретан і так далі).

Ортопедичні ліжка можуть забезпечувати м'яку, середню і жорстку підтримку. Вибір відповідної міри жорсткості безпосередньо залежить від індивідуальних параметрів користувача : його зростання, ваги, віку і стану здоров'я.

  • Адаптивність і комфорт

За виражену ортопедичну підтримку і анатомічні властивості матраца відповідають не лише наповнювачі, але і пружинні системи. Безпрограшний вибір - матраци на незалежних пружинних блоках. Ці вироби підлаштовуються під контури тіла сплячого, тим самим знімаючи напругу з м'язів, хребців і суглобів.

  • Ефект пам'яті і масажна дія

Деякі моделі сучасних матраців здатні подарувати повне розслаблення, позбавити м'язи від скутості і дискомфорту. Спеціально для цього виробники доповнюють вироби рельєфною піною з ефектом масажу, а також наповнюють їх ортопедичною піною меморікс/меморіформ.

Отримати детальнішу інформацію про сучасні матраци ви можете на сайті інтернет-магазину "Магдек". Тут https://magdek.com.ua/ua/matrasi/ представлений щонайширший модельний ряд, доступний за цінами від виробника.