Чи є можливість установки підвісної стелі на вулиці? Які саме з підвісні стелі можливо встановлювати в приміщеннях, де підвищена вологість? І звичайно ж якщо потрібна хороша акустика, якій саме підвісній стелі краще віддати перевагу? Всіма цими питаннями свого часу задається кожна людина. Сьогодні пропонуємо вам трохи більш докладно зупинитися на підвісних стелях виходячи з їх спеціальних умов експлуатації. Нам допоможуть поради інженерів компанії KRAFT Deckensysteme Ukraine - провідного виробника систем підвісних стель в Україні. Детальніше про підбір підвісних стель за посиланням.

Важливо знати!

Досить часто багато хто шукає відповідь на питання «Чи є такі підвісні стелі, які можна встановлювати в тих приміщеннях, де переважає високий рівень вологості?». Звичайно ж такі стелі є, вони завжди доступні в асортименті компанії KRAFT. Більшість виробів асортименту компанії – варіанти, оптимальні для використання в таких приміщеннях. Хіба тільки крім Т-профілю з мінеральною плитою, його в приміщеннях з рівнем вологості RH 90% не бажано використовувати. Проте, в таких приміщеннях можливе використання стель з Т-профілем KRAFT Fortis і металевою плитою.

Будь-які моделі підвісних стель KRAFT є прозорими для відводу повітря і роботи систем безпеки та пожежогасіння. Будь-яких протипоказань для установки підвісних стель компанії на вулиці немає. У фахівців компанії є досвід установки стель на літніх терасах, козирках, навісах, прихованих переходах між будівлями та не тільки.

Для того аби гармонійно оформити стелі вуличних об'єктів оптимально використовувати пластинчату рейку, кубоподібну рейку й власне всі різновиди грильято. Важливо в процесі установки враховувати можливе вітрове навантаження.

Якщо раптом необхідно, наприклад, облаштувати фасад будівлі або зробити облицювання стін приміщення, відмінним варіантом буде кубоподібна рейка від KRAFT. Якщо ви не до кінця впевнені чи варто встановлювати на стінах даний матеріал, можете не сумніватися, варто. Для цього процесу немає майже ніяких обмежень. Для того аби встановлювати кубоподібну рейку на фасадах, просто враховуйте умови експлуатації.

Є також спеціальні підвісні стелі KRAFT для тих приміщень, до яких пред'являються підвищені вимоги до акустики. Існує величезна кількість таких приміщень, для яких необхідна підвищена акустика тому для такої роботи прекрасно підійде підвісна стеля на Т-подібному профілі KRAFT Fortis або KRAFT Nova.

За матеріалами: kraftds.com