Коли гараж обладнаний міцними та надійними воротами, власник упевнений в безпеці автомобіля та іншого майна, що там зберігається. Саме на ворота та двері покладається відповідальність за недоторканість приміщення зі сторони зловмисників та захист від зовнішніх погодних чинників. Гарні вхідні системи утримують тепло всередині та запобігають потраплянню холоду, пилу й опадів зовні.

Якщо поряд із високими функціональними характеристиками ворота мають стильний сучасний дизайн, це певно продукція німецького концерну Hörmann — бренда №1 у Європі, лідера у виробництві товарів свого сегмента. У переліку продукції компанії такі позиції:

  • Гаражні та промислові ворота.
  • Двері гаражні, вхідні та міжкімнатні.
  • В’їзні системи.
  • Електроприводи для воріт та дверей.
  • Дверні коробки.
  • Піддашки.
  • Перевантажувальні системи.

Ворота і двері німецького виробника характеризуються гармонійним поєднанням високих функціональних та естетичних якостей, тому їх обирають забудовники не лише у Європі, а й усьому світі.

Особливості воріт Hörmann

Вітчизняним представником бренда є підприємство Hörmann Україна. На його складах завжди у наявності позиції, що користуються найбільшим попитом. Серед них — гаражні секційні ворота. Саме з них у середині минулого століття почався стрімкий зліт тоді ще невеликого сімейного підприємства. Секретом успіху стала конструктивна інноваційність воріт.

Традиційні стулки були замінені на широке полотно, що складається з однакових за розміром секцій. Під час відчинення щит піднімається та розташовується під стелею. Така конструкція здатна вписатися у будь-який отвір та дає змогу суттєво зекономити простір у гаражі та перед ним.

Підйомний механізм працює з мінімумом шуму. Ворота дистанційно керуються пультом, що особливо зручно у погану погоду та темний час доби. Механічна система замикання функціонує навіть за відсутності електрики. Ворітне полотно обладнано комплексом захисних та протизламних механізмів. Ущільнення по периметру зберігає тепло всередині приміщення. Широкий вибір кольорових та текстурних різновидів — додатковий аргумент на користь воріт Hörmann.   

Garagen-Nebentüren

Гаражні бічні двері — додатковий комфорт

Якщо з приміщення не треба «виганяти» автомобіль, а потрібно лише взяти інструмент або вивести велосипед, відчиняти масивні ворота не дуже зручно. Це займе багато часу і порушить температурний баланс усередині. У такому разі виробник рекомендує обладнати будівлю боковими дверима того ж дизайну, що й ворота. 

Секції дверей виготовляються з двох листів високоякісної сталі з поліуретановим наповнювачем. Рама — з анодованого в натуральний колір алюмінію. Товщина полотна складає 42 мм і гарантує збереження тепла у приміщенні. У наявності бічні двері різних кольорів та декорів під дерево, що пасуватимуть до оформлення гаражних воріт. З такими дверима без порогу можна безперешкодно викотити з приміщення мотоцикл, скутер або садовий візок.

На офіційному сайті Hörmann Україна можна отримати більш докладну інформацію про асортимент, умови придбання, доставки та монтажу. Щоб зробити замовлення, зателефонуйте за одним із номерів, що вказані у контактах.