Електроскутери дуже швидко завоювали широку групу шанувальників, яка до того ж постійно зростає. Електричний скутер - це транспортний засіб з багатьма перевагами: він швидкий, зручний, не виділяє вихлопних газів та забезпечує масу задоволення під час руху. Вони чудово працюють у місті, також електроскутер використовується як транспорт для бездоріжжя. Однак нічого не ідеально - погано використані скутери можуть бути небезпечними як для користувачів, так і для пішоходів. Якщо, перевищуючи швидкість 30 км/год., або 40 км/год. на тротуарі чи велосипедній доріжці, ви впадете або зіткнетеся з іншим учасником дорожнього руху, ви можете очікувати дуже неприємних травм - набагато гірших, ніж просто перелом руки.

Правила щодо електричних скутерів

В даний час ситуація з електричними скутерами врегульована дорожнім законодавством. З цієї причини людина, яка їде на скутері kugoo g booster 35 км/год., розглядається як водій транспортного засобу, який може рухатися:

  • на тротуарах (якщо нема велосипедної дороги),
  • на приватній власності,
  • узбіччі (де немає тротуару),
  • велосипедній доріжці,
  • в парку.

Однак ви повинні знати, що це є офіційними правилами (в акті визначення електричного скутера).

Хто може їздити на електричному скутері?

Електроскутер з сидінням поволі стає популярним подарунком для дітей, наприклад, для спілкування. Однак, нові правила забороняють використовувати електричні скутери для дітей віком до 10 років - навіть у присутності опікуна. У випадку з дітьми та підлітками у віці від 10 до 18 років для використання вам знадобиться велосипедна ліцензія. Також буде заборонено використовувати електричні скутери попарно, що є досить звичним явищем на тротуарах.

Де можна залишити електричний скутер?

Якщо ви плануєте електроскутер Kugoo купити, ви повинні знати, що стоянка скутерів викликає багато суперечок. Міські скутери дуже часто кидають у невідповідних місцях, створюючи, серед іншого, небезпеку та перешкоджаючи пересуванню людей в інвалідному візку або сліпих. Проект вводить заборону залишати скутери "на дорозі, зупинці або в будь-якому іншому місці, призначеному для руху велосипедів".

Тому скутери слід залишати в місцях, що дозволяють вільний рух пішоходів та стоянок автомобілів. Найкраще розміщувати їх у добре освітлених та видимих ​​місцях, наприклад поблизу ліхтарного стовпа, клумби, дерева або на краю тротуару.

Ця проблема зачіпає в основному орендовані транспортні засоби, оскільки користувачі часто залишають їх у неправильних місцях - безпосередньо посеред тротуару, на сходах або навіть на пішохідних переходах!