Сучасний світ диктує нові умови: традиційні дерев'яні двері потихеньку втрачають свої позиції. Їх витісняють пластикові моделі, які відрізняються підвищеною міцністю, практичністю і простотою експлуатації. Якщо ви хочете дізнатися, які вироби зараз користуються популярністю, то відвідайте магазин дверей Luvin: тут можна замовити всі необхідні конструкції з адресною доставкою та монтажем на вашому об'єкті. Враховуйте, що від правильності установки залежить дуже багато, тому рекомендуємо вам звертатися до професіоналів.

Конструкція металопластикової двері не відрізняється від звичайної. Вона має раму і полотно. ПВХ додатково зміцнюється вставками з оцинкованого металу, завдяки чому стулка згодом не ​​провисає. Полотно може бути виконане зі склопакета або з полівінілхлориду (бути глухим). Також в конструкції використовується фурнітура. Вона може бути класичною поворотною або мати різні додаткові функції. Наприклад, режим провітрювання, антивандальний захист тощо.

Переваги ПВХ-дверей

До переваг пластикових конструкцій відносяться:

  1. Термін експлуатації — не менше 30 років. Навіть при активній експлуатації вони не виходять з ладу десятиліттями. Єдине, що може пошкодитися, це поверхня профілю від механічних навантажень, тому вибирайте якісні вироби.
  2. Стійкість до вологи і перепадів температури. На відміну від дерева, пластик не розсихається і не тріскається навіть на сонці. Він розширюється лінійно, тому при морозі не утворюються щілини.
  3. Практичність. Пластик не потрібно постійно підфарбовувати, як дерево. Він не змінює свій колір протягом всього терміну експлуатації. Щоб відмити його від пилу або бруду, не потрібні спеціальні засоби: досить просто протерти поверхню мочалкою з побутовими миючими засобами.
  4. Герметичність. Конструкція щільно закривається внаслідок ущільнювача і фурнітури, яка притягує стулку до рами. Завдяки цьому в приміщення не потрапляє холодне повітря, у ньому не утворюються протяги та ін.
  5. Доступна вартість. Пластикові конструкції коштують менше дерев'яних або металевих. Купівля таких дверей не вдарить по вашому бюджету.

Також до переваг можна віднести і декоративний зовнішній вигляд. Конструкції добре вписуються в загальний інтер'єр приміщення.

На що звертати увагу

При виборі дверей обов'язково враховуйте, де саме вони будуть стояти. Балконні та вхідні моделі роблять більш товстими і міцними, щоб підвищити теплозвукоізоляційні властивості і захистити приміщення від проникнення зловмисників. Міжкімнатні двері зазвичай тонші: це дозволяє зменшити їх вагу та вартість.

Обов'язково зверніть увагу на фурнітуру. Саме на неї припадає основне навантаження. Вибирайте двері з німецьким механізмом: він витримує більш ніж 10 000 циклів і вимагає мінімального втручання. Але пам'ятайте, що його потрібно періодично змащувати. Для цього використовується звичайне машинне мастило: його закапують за допомогою шприца в спеціальні отвори.

Також подумайте про наявність додаткових функцій. Наприклад, про режим провітрювання, про замок, який не дозволить маленьким дітям вийти назовні, про захист від вандалів та інше.

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете зробити покупку, то звертайтеся в компанію Luvin. Тут працюють справжні професіонали, які проконсультують вас з будь-якої теми і допоможуть підібрати відповідні моделі. У зручний час до вас приїде майстер, який зробить необхідні виміри, вивчить особливості приміщення і порекомендує, які саме моделі вибрати. Через декілька днів ваші нові двері будуть готові: їх доставлять до вас додому та установлять під ключ.