Всі люди люблять малювати! Ще з дитинства J Щойно навчившись тримати олівці, дитина бере чистий аркуш паперу і відтворює різні закарлючки. А згодом вчиться малювати фарбами. Тому багатьом притаманне бажання самостійно створювати картини з пейзажами, букетами, портретами. А трендове цього року хобі дозволяє всім бажаючим відчути себе художником. Його назва картина по номерам.

Головна перевага у дуже простій і зрозумілій техніці. У спеціальний набір для творчості зібрано:

  • полотно на підрамнику з нанесеною схемою — в кожному сегменті є помітка у вигляді цифри, яка відповідає певному відтінку фарби;
  • акрилові фарби на водній основі;
  • пензлики різних розмірів.

Відкриваєте такий комплект, берете стакан води, щоб мити пензлики, і почитаєте розмальовувати — уважно розмальовуєте сектори відповідними фарбами. В результаті отримаєте справжню картину, відтворену власними руками! Враховуючи, що художню полотно закріплено на підрамник методом галерейної натяжки, готову роботу можна відразу повісити на стіну. І шедевр надихатиме вас щодня!


Такі картини-розмальовки вибирають, як дорослі, так і діти. Хобі може стати цікавим заняттям для дозвілля, особливо в умовах карантину. З ними легко отримати власні галереї, прикрасити будинок стильними інтерєрними картинами, дивувати своїх гостей цікавими експозиціями. Кожну 10 картину замовляють в якості подарунка друзям чи рідним. І при цьому не важливо, даруєте новий набір чи розмальовану роботу, в будь-якому разі це стане незабутнім сюрпризом.

Вибираючи свою першу картину, радимо звернути увагу на жанр, який вам найбільше подобається, рівень складності схеми і комплектацію. Величезний каталог пропозицій є у інтернет-магазині Raskras.com.ua. У них зібрані набори кращих виробників. Навіть улюблені тисячами комплекти Ідейка картини по номерам представлені в повному асортименті. Здійснюється доставка замовлень у всі населені пункти нашої країни. Наприклад, в Ужгород, зазвичай, посилка приходить протягом 1-2 робочих днів.


Серед популярних розмальовок відмічають оригінальні та яскраві сюжети. Часто за основу для розробку схем адаптують картини відомих художників, як класиків, так і сучасників. Тому ви з легкістю можете відтворити портрет Мони Лізи геніального Леонардо да Вінчи чи звабливих красунь із квітами по мотивам робіт Ємі Джадд.

У списку цікавинок-новинок виділяються картини за номерам на дереві і модульні композиції: триптихи і квартети. Для новачків, які вперше бажають спробувати живопис по цифрам, або людей, що хочуть швидко отримати готовий результат, — це чудова ідея. Адже зазвичай схеми у таких розмальовок не складні.