Виробництво бруківки - це хороший бізнес, особливо в такому старовинному місті як Ужгород, адже бруківка на вулицях є невід'ємною його частиною.

Вибір обладнання для виробництва бруківки в Україні досить широкий: від дешевого, бувшого у використанні китайського до найсучасніших зразків з Європи. І тут важливо зберегти баланс між якістю і надійністю та прийнятною ціною. Також велике значення має гарантія на обладнання та сервісна підтримка.

Компанія «VAST»: високий рівень професіоналізму і надійності

Підприємство «VAST» займається виробництвом обладнання для вібропресування з 2010 року. За цей час команда фахівців продемонструвала своїм клієнтам професійний підхід до вирішення основних завдань. Виробництво вібропресів і бетонозмішувальних комплексів - головний напрямок роботи компанії. Вся продукція сертифікована і відповідає основним стандартам якості. Компанія розробила власну лінійку вібропресів, взявши за основу вібропрес німецької фірми HESS. Конструкція оригінального вібропреса була модернізована і поліпшена, а за рахунок того, що виробництво розташоване в Україні, кінцева ціна на порядок нижче вартості європейського обладнання. Головна місія компанії - це виробництво обладнання, яке прослужить тривалий термін при мінімальних витратах на сервісне обслуговування.

Команда професіоналів VAST постійно покращує свої знання і вміння, розробляє нові зразки і працює над удосконаленням обладнання, що дозволяє домогтися максимальної рентабельності і швидкого терміну окупності.

Вібропреси для виробництва бруківки VAST можуть бути:

  • ручні;
  • автоматичні;
  • напівавтоматичні.

В тому випадку, якщо у Вас вже є обладнання для вібропресування, Вам все рівно потрібно періодично замовляти прес-форми. Це пов'язано з тим, що вони з часом зношуються, тому їх потрібно періодично оновлювати.

Окрім виробництва прес форм для своїх вібропресів, підприємство «VAST» займається виробництвом прес-форм на замовлення за індивідуальними параметрами. Фахівці виготовляють форми для бруківки під будь-які моделі вібропресів різних виробників. Здійснюється індивідуальний підхід до кожного покупця: враховуються побажання, вимоги, виділений бюджет. При виникненні додаткових питань – на сайті є зручна форма зворотного зв’язку. Зверніться до співробітника компанії «VAST» і Вам буде надана безкоштовна консультація.