З кожним наступним роком нашого дорослого життя відбуваються зміни не тільки у мисленні, психіці та розвитку, але й зовнішні ознаки змін на обличчі. Погана екологія, напруженість в роботі, шкідливі звички – все це відображається негативно на нашій шкірі. Іноді єдиним способом попередити ці явища є контурна пластика обличчя. На сьогодні ця процедура далеко просунулась вперед і пропонує впровадження в шари епідермісу інєкційних препаратів на основі гіалуронової кислоти.

Косметологічна клініка MEDLAS пропонує послуги з контурної пластики обличчя, як однієї з найбільш дієвих методів корекції безопераційним способом. Щоб залишити заявку на процедуру, необхідно перейти на сайт клініки medlas.com.ua/services/konturnaya-plastika/  та більш детально познайомитись з проведенням даного методу, для того щоб виключити всі сумніви і страхи.

Чому потрібно зупинити свій вибір на клініці Medlas?

Якщо ви у пошуках висококваліфікованих спеціалістів у своїй сфері, які здійснюють косметологічні процедури на сучасному обладнанні і тільки якісними, перевіреними препаратами – вам необхідно звернутися в косметологічну клініку апаратної косметології Medlas у Києві. Тут вам запропонують найбільш широкий перелік послуг в області:

  • апаратної косметології;
  • лазерної епіляції;
  • лазерної медицини;
  • корекції фігури;
  • чистки обличчя;
  • інєкційної косметології;
  • дерматології;
  • подології.

Вигоди та користь проведення контурної пластики в MEDLAS:

1. Низький рівень болю та чуттєвості, обовязкова обробка ділянок шкіри обезболюючими засобами.

2. Стабільность міміки. Препарати, які використовуються в процесі, не паралізують м’язи  в порівнянні з ботоксом.

3. Можливість паралельного проведення процедур на інших ділянках шкіри. Майже миттєвий і стійкий результат, який настає через 2-3 хвилини і тримається протягом 2-3 років.

4. Швидкий реабілітаційний період протягом тижня після процедури.

Медичний центр Medlas у Києві без перебільшення є кращим на ринку пропозицій та послуг косметологічних процедур за найдемократичнішою ціною. Вони використовують в роботі сучасне обладнання Американської компанії Wingderm – світового лідера з виробництва апаратів для лазерної косметології та медицини.

Якщо у вас все ж таки залишились питання по проведенню будь-яких косметологічних процедур, на сайті центру можна замовити консультацію спеціаліста, вказавши імя, телефон та e-mail. З вами обо’язково зв’яжуться і дадуть відповіді на всі питання, що залишилися. Обирайте тільки надійних спеціалістів клініки Medlas і залишайтесь завжди молодими і привабливими!