Часто, проваливши іспит, майбутні водії приходять до сумного висновку, що вони не були до нього належним чином підготовлені. Корисно використовувати тести ПДР, які чудово допомагають при підготовці. Незважаючи на бажання і цілеспрямованість, навчання не завжди приносить потрібні результати, тому вибір автошколи - надзвичайно важливе, але і важке рішення. Одні орієнтуються на ціну, інші - на місце розташування, треті звертають увагу на підхід викладачів до навчання. Так як же зробити раціональний вибір?

Що головне в питанні вибору автошколи

Багато потенційних водіїв звертають увагу в першу чергу на ціну автокурсів. На сайтах з'являються пропозиції курсів водіння за привабливою ціною. Слід пам'ятати, що низька ціна зазвичай обумовлена економією на інструкторському складі, що, звичайно, не обіцяє нічого хорошого для підготовки водія.

Перед записом на курс варто ознайомитися з пропозиціями окремих закладів, які доступні в вашому регіоні. Більш важливим, ніж саме місце розташування, може бути той факт, що ваші друзі, які не так давно здали іспит і поділяться з вами своїми думками, можуть допомогти зробити правильний вибір. Варто отримати інформацію про те, як проходило навчання і чи виникали труднощі.

В автошколі повинні бути

  • Офісне приміщення із зазначенням найменування та адреси центру, призначене для обслуговування людей і зберігання документації, пов'язаної з проведенням навчання водіїв;
  • Мінімум одна аудиторія площею не менше 25 м 2, обладнана столами та сидіннями для кожної людини, що бере участь в навчанні,
  • Обладнаний майданчик для маневрування, на якому виключено рух сторонніх транспортних засобів, крім тих, які призначені для навчання водінню,
  • Як мінімум один транспортний засіб, адаптований до уроків водіння для кожної категорії водійських прав,
  • Навчальне обладнання, відповідне чинному правовому статусу і рівню технології (макети або комп'ютерні програми, навчальні дошки, застосовні тексти правових актів).

Вибираючи автошколу, варто звернути увагу на штаб-квартиру компанії, які в неї є аудиторії і хто там працює. Також слід ознайомитися з тим, як виглядає маневровий майданчик і де він знаходиться, адже іноді він знаходиться не в школі. Користуйтеся пдр онлайн де є вся необхідна інформація для водія. Окремо варто звернути увагу на автомобілі, на яких вчаться водити майбутні водії. Їх технічний стан і комплектація важливі, і всі сумніви слід відразу ж прояснювати.