асортимент рідких шпалерРемонт – справа не проста. Тут не достатньо просто піти в магазин і придбати облицювальний матеріал, який першим кинеться  в очі. Хоча ні. Так, звичайно, можна зробити і так, але чи порадує вас отриманий результат?! Та й сам процес походеньок по магазинах далеко не у всіх викликає захоплення та ентузіазм, особливо, коли світ потерпає від коронавірусної загрози. Що ж робити? Вихід є! Інтернет-магазин «Стиль» - це саме те, що вам потрібно!

Трішки про компанію «Стиль»

Наше підприємство було засноване в 2010 році. В той час ринок облицювальних матеріла знаходився  на роздоріжжі. З одного боку на ньому міцно вкоренились такі популярні матеріли як паперові та вінілові шпалери, керамічна плитка, інтер’єрні фарби. А з іншого – всі ці матеріали вже не задовольняли в повній мірі потреби сучасних споживачів.

рідкі шпалери в вітальніРозуміючи це, ми прагнули створити новий матеріал – ефектний, практичний, доступний. І нам це вдалось. Результатом наших безупинних експериментів та розробок стали вітчизняні рідкі шпалери – суха суміш, котру перед нанесенням на поверхні потрібно розводити водою в певній пропорції. Звідси і пішла їх назва - «рідкі».

Рідкі обої «Стиль»: особливості та переваги

Матеріал має ще й іншу назву – текстильні покриття. Ця назва обумовлена його складом, в якому обов’язково присутні шовк або пряжа.

Ми неодноразово удосконалювали рецептуру матеріалу, бажаючи віднайти ідеальні пропорції компонентів. І наші старання були винагородженні.  Матеріал, розроблений нами, володіє багатьма беззаперечними перевагами, з деякими із яких ми зараз вас і познайомимо.

По-перше, рідкі шпалери «Стиль» базуються на виключно натуральних складниках. Тому вам не прийдеться хвилюватись, що після нанесення на стіни вони будуть виділяти в повітря отруйні речовини, котрі викликатимуть негативну реакцію у алергіків і забруднюватимуть навколишнє середовище.

По-друге, наші текстильні покриття сприяють формуванню більш комфортного мікроклімату в домі. Це відбувається за рахунок чудових теплоізоляційних якостей матеріалу та високої ступені його паропроникності.

По-третє, рідкі шпалери надзвичайно стійкі до температурних коливань в межах від –25℃ до 80 ℃. Ви зможете використовувати їх навіть в будівлях, в котрих не налагоджена система постійного опалення.

По-четверте, матеріал легко наноситься. Щоб покривати ним стіну чи стелю, не потрібно мати якісь особливі навики чи знання. Достатньо просто мати під руками спеціальний інструмент, що нагадує кельму, і попрактикуватись хвилин 20, аби наловчитись наносити по всій поверхні однаковий шар суміші.

По-п’яте, рідкі шпалери славляться своїми декоративними здібностями. Вони не тільки утворюють суцільне покриття без швів (що саме по собі вже великий плюс), але й дозволяють створювати на поверхнях окремі візерунки або навіть цілі композиції.

По-шосте, покриття майстерно маскують майже всі недоліки стін. Рідкі суміші заповнюють собою пустоти, а висохлий матеріал, який має злегка рельєфну поверхню, візуально приховує всі інші дефекти.

І, нарешті, по-сьоме, шпалери дуже невибагливі в догляді. Їх, звичайно, не можна мити водою, але легкі запилення легко видаляються порохотягом. А локальні забруднення чи пошкодження ви зможете усунути, просто розмочивши потрібну ділянку і розгладивши її знову.

Інтернет-магазин «Стиль»: зручність і практичність в одному місці

рідкі обої в спальніРозуміючи віяння часу та потреби споживачів, компанія не обмежилась організацією виробництва нового матеріалу та офф-лайнової мережі його збуту. Тепер до ваших послуг сучасний двомовний інтернет-магазин, в якому ви знайдете:

  • Широкий чи, правильніше сказати, дуже широкий асортимент рідких шпалер. Понад 200 найменувань типів матеріалу, котрі відрізняються складом, кольором, фактурою та ціною, але мають однаково високий рівень якості.
  • Зручний каталог з не менш зручною системою пошуку і детальними фільтрами. Всі наявні типи матеріалів мають докладний опис з технічними характеристиками й якісними фотографіями. Плюс до всього ви можете створювати списки порівняння, що значно полегшує процес вибору.
  • Сервіс підбору поєднань. Наша унікальна розробка наочно продемонструє, як будуть виглядати комбінації тих чи інших покриттів на стіні.
  • Ціни від виробника, акції та знижки. Вам не прийдеться переплачувати, щоб перекрити витрати, неминучі в офф-лайн торгівлі: оренда приміщення, заробітні плати продавцям-консультантам тощо.  А пропоновані нами знижки та акції допоможуть зекономити ще більше.
  • Кілька способів оплати та доставки на вибір. Просто оберіть найбільш вигідний та зручний для себе варіант.

До того ж при необхідності ви зможете протягом 14 днів з дати придбання товару обміняти його най інший або повернути нам.  

Врахуйте ще й можливість уникнути багатолюдних черг, і ви зрозумієте, що інтернет-магазин «Стиль» - просто знахідка для вас!

Обирайте, переглядайте, оформляйте замовлення, не відходячи від комп’ютера, і створюйте інтер’єр своєї мрії!