Камери для відеоспостереження в першу чергу діляться на провідні (аналогові) і бездротові (IP). Бездротові або цифрові пристрої зазвичай використовуються для контролю за великими територіями і характеризуються високою якістю картинки, швидким доступом до відеоархіву і можливістю масштабування зображення. Можуть використовувати технологію передачі даних по 3G або Wi-Fi.

Вигідно придбати камери для відеомоніторінгу ви можете, пройшовши за посиланням https://videocontrol.com.ua/videokamery-ahd-139!

Аналогові камери популярні за рахунок надійності і простоти конструкції, вони легкі в монтажі, найчастіше встановлюються на невеликих об'єктах.

У свою чергу кожна з цих груп поділяється на конструкції, призначені для роботи в приміщенні або на вулиці.

Внутрішні камери більш мініатюрні і легкі, не мають захисту від зовнішніх факторів.

Якщо вам потрібні надійні відеорегистратори, то вам варто пройти за посиланням https://videocontrol.com.ua/videoregistratory-ahd-140!

Зовнішні камери оснащуються корпусом, який захищає їх від негативних атмосферних впливів і дозволяє вести зйомку при будь-яких погодних умовах. Крім того, так як вони найчастіше розташовуються далеко від відеореєстратора і монітора, така камера повинна вміти передавати сигнал на великі відстані.

Які існують типи конструкцій камер?

Якщо більш детально розглядати типи конструкцій, то бувають:

  • модульні (просто плата з об'єктивом, яку можна вставити в будь-який корпус),
  • корпусні (те ж саме, але вже в комплекті з корпусом від виробника).

Усе необхідно для монтажу відеоспостереження ви можете придбати, пройшовши за посиланням https://videocontrol.com.ua/!

У свою чергу, корпусні камери відеоспостереження поділяються на:

  • Нерухомі. Це найбільш поширений тип, призначений для спостереження за певною фіксованою областю. У приміщенні прикріплюються за допомогою кронштейну, на вулиці встановлюються в термокожух з підігрівом і вентиляцією, можуть бути укомплектовані широкоформатним об'єктивом для контролю за більшою площею і трансфокатором, що дозволяє змінювати кут огляду, фокусна відстань.
  • Поворотні. Поворотний механізм дає можливість камері рухатися і змінювати зону спостереження, застосовуються на складах, автомобільних стоянках, будь-яких великих територіях з великою кількістю людей. Дозволяють запрограмувати послідовність руху на певні часові проміжки, масштабують картинку, завдяки зуму.
  • Купольні. Мають привабливий дизайн, можуть бути встановлені на стелі і стінах всередині приміщення або на вулиці (в антивандальному виконанні), можуть бути з ІК-підсвічуванням для роботи в темряві.