Гарно висловити скорботу, гідно вшанувати людину, яка пішла з життя, допомагають пам’ятники. Хоча навіть з часом біль втрати залишається в душі болісним відголоском, ви можете закарбувати власні почуття в камені, щоб відобразити їх глибину та вічність. Якщо для вшанування пам’яті близької чи коханої людини вам потрібно одинарні пам’ятники з граніту замовити у Львові, звертайтесь в компанію «Білий Ангел», щоб отримати найкращі вироби.

Вам запропонують професійний та уважний сервіс, а також можливість замовити надгробок у будь-якому дизайні https://granitlviv.com.ua/odynarni/, виготовлений професійними майстрами з натурального каменю обраної вами породи, оброблений з ювелірною точністю. Крім виготовлення ви також можете замовити встановлення конструкції «під ключ» з доставкою супутніх матеріалів, укладанням плитки, монтажем всіх декоративних елементів пам’ятнику.

Види одинарних гранітних пам’ятників

Щоб задовольнити клієнтів, в компанії «Білий Ангел» завжди намагаються запропонувати такий дизайн одинарного надгробку, який повністю відповідає побажанням замовника. Тому пам’ятники з граніту виготовляються в різних модифікаціях – як класичних, так і ексклюзивних. Ви можете звертатись з будь-якими пропозиціями, щоб отримати:

  • одинарний надгробок у вигляді прямокутної стели з квітником в нижній частині. Квітник може бути відкритим повністю або частково;
  • стелу з асиметричним дизайном, гармонійною комбінацією гранітних порід, додаванням декору у вигляді хрестів, художнього гравірування, вазонів, лампадок, інших оригінальних елементів, які можуть відображати особисті уподобання померлого (футбольні м’ячі, книги, янголи, серця, статуї, домашні тварини та ін.);
  • просту, але гідну та гарну стелу з закритою нижньою частиною.

Якщо ви забажаєте, можна створити пам’ятник згідно з індивідуальним ескізом, який ви розробите самостійно чи з допомогою фахівців. Таким чином ви зможете висловити свої глибокі почуття, зробите могилу унікальним містом шани близької людини.

Замовити пам’ятник з граніту

Перед тим, як замовити виготовлення гранітного пам’ятнику одинарного типу, слід визначитись з породою каменю. Від цього залежить зовнішній вигляд виробу, колір, фактура поверхні, наявність додаткових ефектів (світіння, матовості, блиску). Також порода граніту впливає на довговічність збереження цілісності надгробку, загальну вартість. Якщо самостійно обрати матеріал вам складно, зверніться до спеціалістів компанії «Білий Ангел».

Після вибору породи граніту необхідно обрати дизайн – чи підійде вам класична стела, чи хочете ви замовити унікальну конструкцію, яка буде відображати особливість померлого, повністю виражати вашу скорботу, гідно увіковічувати пам’ять. Додатково не забувайте домовитись про встановлення гранітного пам’ятнику у Львові – ці послуги на високому професійному рівні також надає компанія «Білий Ангел».