Сьогодні комфортне житло в новобудовах пропонується від багатьох компаній забудовників. Вартість первинної нерухомості залежить від етапу будівництва, класу будинків, розташування житлового комплексу, навколишньої інфраструктури, внутрішнього благоустрою та інших факторів. Якщо ви плануєте купити житло чи комерційну нерухомість та шукаєте новобудови від забудовників, скористайтесь спеціалізованим порталом.

На Вдома Онлайн ви знайдете всі актуальні проекти, що зводяться в місті та області або вже введені в експлуатацію і чекають на своїх мешканців. До кожної новобудови надаються ретельні описи з необхідною інформацією і характеристиками, фото, відео звітами. Вартість квартир, комерційних площ вказана від прямих девелоперів. Дані стосовно житлових комплексів перед розміщенням на сайті проходять перевірку.

Які новобудови пропонують у Львові?

Сучасні новобудови – це комфортні і надійні будинки з малою поверховістю або з багатьма поверхами (від 6-8 та більше). Споруди мають стильну архітектуру, гарні фасади. Для будівництва використовуються новітні технології, екологічні матеріали. В більшості випадків житлові комплекси проектуються з плануванням внутрішньої інфраструктури, яка буде підвищувати комфорт і якість життя всіх мешканців.

Серед найбільш розповсюджених зручностей новобудов виділяють:

  • наявність наземної парковки та підземного паркінгу;
  • майданчики для дитячих ігор, занять спортом;
  • комерційні установи, розміщені на перших поверхах (пекарні, салони, невеликі магазини, кав’ярні, сервісні центри);
  • місця для відпочинку, вигулу домашніх тварин.

Додатково можуть пропонуватись дитячі садочки на території житлового масиву, спортивні заклади, зони барбекю, тераси на пласких дахах, які можна використовувати як лаунж зони.

Яку інформацію потрібно врахувати при виборі новобудов?

Якщо ви обираєте новобудову для себе, сім’ї з дітьми, батьків чи близької людини, варто врахувати наступне:

  • локація. Які об’єкти соціальної інфраструктури знаходяться поруч;
  • внутрішній благоустрій. Чи є закритий від автомобілів двір з парковкою, іншими зручностями;
  • характеристики будинку (поверховість, технологія будівництва, матеріали стін, тип вікон і вхідних дверей, чи є система автономного опалення);
  • характеристики квартири (тип ремонту, розташування на поверсі, балкон або лоджія, планування, висота стелі).

Важливою є інформація про хід будівництва – коли ви зможете заселитись в нову оселю. Також вам можуть знадобитися дані про умови придбання житла – чи є розтермінування, який розмір першого внеску. Все це у вільному доступі запропоновано на порталі Вдома Онлайн і ви можете вже зараз дізнатися більше про обрану новобудову зовсім безкоштовно.