Так історично склалося, що ми у всіх галузях нашого життя  надаємо більшу перевагу імпортним виробникам, ніж вітчизняним. Нам здається, що закордонні товари якісніші та надійні. Можливо, в деяких випадках це правда, але не з шинами українського виробника Rosava. Пояснюємо чому.

Сучасне потужне виробництво

Росава - компанія, яка виробляє шини в Україні з 1972 року. Це провідний виробник шин, який з моменту заснування виробив понад 200 мільйонів шин. Ключовою метою компанії є прагнення до досконалості, вони постійно інвестують в модернізацію виробничого процесу і впроваджують інноваційні технології. Вони регулярно проводять дослідження нових технологічних рішень та вдосконаленого складу шин. Сьогодні Rosava - сучасне підприємство повного циклу  по виробництву шин, яке оснащено  обладнанням з Німеччини, Словаччини, Голландії. Повний цикл включає - від їх розробки, створення компаунда (гумової суміші для виготовлення всіх деталей шин) до процесів складання, вулканізації і контролю вихідних характеристик готового виробу. Далеко не кожний завод може похвалитися такими  потужностями. Тому, Росава виробляє не тільки шини своїх торгових марок, а ще приймає замовлення на виробництво від інших світових виробників.  Отже, українські шини та шини закордонних виробників виробляють на тих  самих конвеєрах, і вони не поступаються  по якості, проте придбати їх можна за "українською" ціною.

Європейська якість шин Rosava

Росава відповідає вимогам європейського рівня якості, шини відповідають суворим вимогам безпеки та екологічності. Вищезазначену високу якість підтверджено численними національними та міжнародними нагородами, на рахунку компанії їх кілька десятків. Компанія дбає про  забезпечення комфортних та безпечних умов пересування водіїв легкових автомобілів, легких вантажівок або автобусів. Крім того, шини регулярно проходять випробування в сучасній лабораторії якості.  Росава пропонує понад 250 типорозмірів шин для автомобілів різних сегментів  та продовжує динамічно розвиватися, надаючи доступ українським водіям до сучасних рішень, згідно з Європейськими стандартами.

Продукцію Rosava  поставляють практично в усі куточки світу. Вони найбільш популярні в країнах Східної Європи, але ринок їх продажу з кожним роком стає все більш популярним. За оцінками, половина шин, вироблених в Білій Церкві, йде на інші ринки.