Якщо Ви читаєте ці слова - то вже маєте список у пологовий на руках. Саме з того переліку починаються мандри сторінками інтернет мережі по сайтам з одягом для новонароджених, як тут. Або ж інший сценарій - Ви маєте малюка, якому 2-3 місяці та залишились розчарованими покупками одягу в різнобій.

Обрали ви бодік на уявному сайті - гарний, все Вам подобається. А повзунків під нього немає, і шапочки на сайті в тон відсутні. Магазин пропонує щось схоже до гамми бодіка, та воно не те. Замовляєте той бодік на одному сайті, на другому сайті дозамовляєте ще повзунки та шапочки, а з третього сайту - сліпи. І на пошті оплата послуг доставки складається у вартість кількох боді.

Ви вже закриваєте очі на ціну доставки. Вдома розклали речі поруч, щоб уявити, які костюмчики будуть у манюні, і розумієте, що рожевий у всіх виробників має різні відтінки. Та що там рожевий, навіть білий. Моделі не пасують одна до одної, виглядають як частини з різних опер. “Та нехай” - зітхаєте подумки. І от малюк у Вас вдома. Ви хочете змалювати кожну мить з крихіткою і поділись цими моментами зі всім світом. Робите 1000 знімків, що аж пам’ять телефону закінчується. Починаєте обирати найвдаліші кадри і трохи засмучуєтеся, бо одяг, що виглядає несумісно - забирає на себе всю увагу.

Простий спосіб зібрати перший гардероб новонародженого

Як уникнути таких неприємних моментів? Обирати відразу одяг для новонароджених комплектами. Длякомпект одягу для немовляти малюків підготовлено маса варіацій з комбінуванням кольорів, що поєднуються між собою. Найкрутіші комплекти для малят - це комплекти від бренду виробника Тюнс. Дизайнери Тюнс справжні експерти з підбору відтінків тканин і їх композицій. Ви вже бачили їх?

Комплекти від Тюнс містять предмети, які збирались за рекомендацією неонатологів та за порадами від реальних користувачів продукцією - матусь новонароджених. Всі сети формуються таким чином, щоб предмети були не тільки практичними у використанні а й мали благородний довершений вигляд. Наприклад, комплекти 12 в 1 матимуть не просто 12 предметів, а близько 15 повноцінних варіантів образів.

Чому комплекти?

  • Одна посилка на пошті - менше витрат на пересилку.
  • Комбінування образів не вимагає додаткових витрат і у малюка завжди є що надіти.
  • Маса фотографій і на них малюк в гарному вигляді.
  • Фотосесії не вимагають додаткових придбань нарядів.
  • Ви отримуєте естетичне задоволення від одного погляду на фото колажі з манюнькою.

Гармонія починається з деталей, з народження, з перших моментів життя.