Розглядаючи такий транспортний засіб як Lexus UX, який не так давно побачив світ, варто звернути увагу на те, він представляє собою один із найбільш доступних та компактних кросоверів. У порівняні з попередніми моделями він отримав найменшу кількість змін, які стосуються електроніки. І це досить логічно, так як саме на цю модель компаній покладає великі надії.

Зміни, які відбулися у моделі авто Lexus UX

Якщо розглядати оновлення, які відбулися в представленій моделі автомобіля, то вони не є досить суттєвими. Але не дивлячись на все, невеликі зміни все ж таки є. Серед них варто звернути увагу на наступні:

  • мультимедійна система має підтримку не тільки з боку Apple CarPlay, але й Android Auto. Цю зміну можна вважати миттєвою, так як нині велика кількість транспортних засобів має такий варіант для під’єднання смартфона у салоні автомобіля;
  • наявність спеціальної функції, яка попереджує про перешкоди, які зустрічаються у водія у процесі виїзду із паркування заднім ходом. По суті, це спеціальна система моніторингу за сліпими зонами;
  • високі показники управління транспортним засобом, що може бути пов’язано з тим, що ця модель автомобіля стала більш спортивною у порівнянні з попередниками;
  • гарна ергономіка транспортного засобу, яка доповнена спеціальною системою Remote Touch. Спочатку можливість дистанційного управління відволікала водіїв, але з часом більшість із них розповіли про зручність та інтуїтивність в управлінні, яка досягається через певний проміжок часу.

Під капотом транспортного засобу знаходиться 2-літровий двигун. Його відмінною рисою є відсутність турбонадува. Його потужність складає 169 кВт. Якщо розглядати американську версію автомобіля, то в ній реалізовано тільки передній привід. Якщо ж брати до уваги європейські моделі, то тут він може бути повним. Розігнати транспортний засіб до 100 км/год можна приблизно за 8,9 секунд і цей показник міг би бути значно кращим.

Якщо ж порівнювати бензинову версію з гібридною, то остання буде більш цікавою. Сумарний показник потужності тут складає 181 кВт та особлива перевага авто полягає у невеликих витратах, що заслуговує уваги зі сторони тих, для кого важлива суттєва економія. В особливості це буде відчуватися під час технічного обслуговування та придбанні додаткових деталей для ремонту, які потрібно буде проводити не так часто, як для бензинових моделей авто.