Перебуваючи в незнайомому місті важко почуватися комфортно, якщо не маєш поняття про те, де можна отримати необхідні послуги, придбати товари або як дістатися до певного закладу. Сучасні технології дозволяють не перейматися з приводу таких проблем. Варто лише завантажити на свій смартфон зручний мобільний додаток Locator.ua з онлайн мапою Ужгорода.
Сервіс стане в нагоді не лише гостям, але й місцевим жителям. Адже не можна бути в курсі всіх змін, що відбуваються у місті. Відкриваються нові торгові центри та заклади, що надають корисні послуги. Онлайн-довідник
Locator.ua, створений українськими розробниками, оперативно дає відповідь на актуальні запити.

Переваги користування пошуковим сервісом Locator.biz

Сервіс спрощує життя жителям Ужгорода. Відомо, що завжди високий попит мають нотаріальні послуги. Нотаріуси надають населенню широкий спектр послуг: здійснюють засвідчення вірності копій документів та видачу свідоцтв про право на спадщину, оформлюють шлюбні договори, надають витяги з реєстру нотаріальних дій тощо. Locator.ua надає інформацію про:

  • рейтинг, який мають нотаріуси Ужгорода;
  • рівень цін на різні види нотаріальних послуг у місті;
  • графіки роботи та контакти для зв’ язку зі спеціалістами.

Щоб визначити знаходження найближчої до користувача нотаріальної контори, треба натиснути на іконку геолокації, що знаходиться внизу справа в блоці управління онлайн-мапою міста.

Допомога інтернет-сервісу гостям Ужгорода

Місто приваблює велику кількість туристів неперевершеною гостинністю, пам’ятками архітектури, чудовою природою. Готелі завжди радо зустрічають гостей. Завдяки сервісу пошуку організацій та послуг Locator.biz можна знайти краще місце для проживання на час відпочинку. Сервіс на відповідний запит надає інформацію про всі готелі міста, а їх в Ужгороді 48. Користувачі мають можливість:

  • знайти адреси готелів;
  • визначити їх розташування по онлайн-мапі міста;
  • дізнатися про години роботи;
  • ознайомитися з відгуками про рівень обслуговування.

Послугами сервісу Locator.ua можна користуватися безкоштовно, він допомагає користувачам раціонально використовувати свій час, не витрачаючи його на пошук необхідної інформації. Компанії, що надають послуги, разом з Locator.biz можуть суттєво розширити свою клієнтську базу.

Із допомогою Locator.ua можна знайти інформацію не лише про заклади, компанії, послуги, а також про ціни та знижки у вашому місті. Шукайте, те, що Вам потрібно швидко та зручно разом з Locator.