Коли розчинають грандіозний ремонт нт в купленій квартирі, потрібно визначити черговість вироблених ремонтних робіт. Єдиною операцією, яка має минути всі черги і бути першою – це установка вхідних дверей. А перш ніж встановити, її необхідно обрати.

Бажано, щоб вхідні двері поєднувалися кольором і дизайном з міжкімнатними. Їх, як відомо встановлюють у завершенні ремонту, але обрати треба ще до його початку.

Двері вхідні можуть бути дерев'яними, бляшаними, з листового металу. Вибираємо вхідні двері.

Основна причина заміни вхідних дверей полягає в прагненні власника квадратних метрів захистити оселю від спланованих, незаконних проникнень. Ці функції з успіхом виконають суцільні металеві двері, яких на сьогоднішній день на ринку будівельних матеріалів, безліч.

Другим за значимістю, в області безпеки, є система запирання – замок. Чим складніше він буде, тим більше часу у злодія забере його відкриття, а то і зведе нанівець усі спроби. Краще якщо замок буде з сейфовою формою замикання – це коли ригелі (язички) присутні на всіх торцях, праворуч, ліворуч, знизу і зверху.

На безпеку також впливає місце розташування петель. У грамотно виконаних зразках, петлі знаходяться усередині конструкції. Якщо вони будуть знаходиться зовні, зрізати їх «болгаркою» не складе особливих труднощів. Хоча в сучасних зразках зрізання петель не дає можливості проникнення в квартиру.

 

Вхідні двері не повинні бути виконані з тонкого металу, так, як досвід і безліч відео в інтернеті підказують, що такий метал можна розкрити звичайним консервним ключем.

Але й занадто велика товщина не піде на користь, оскільки конструкція дверей буде дуже важкою, а це, як відомо вплине на процеси відкривання і закривання.

Бляшані двері надходять на російський ринок в основному з Китаю. Власне кажучи – це офісні двері, призначені для установки в ділових центрах, будинках, які належать компаніям.

Дерев'яні двері - це найпростіший і найдешевший вид вхідних дверей. Як правило такі варіанти встановлюють у дачних будиночках або квартирах, в яких, на думку власників і брати майже нічого. Або побачити в офісних будівлях.

При обранні моделі необхідно знати точні розміри дверного отвору. Не старої двері, а саме отвору, запам’ятайте цей нюанс. У кращому випадку потрібно запросити замірника, який безпомилково визначить цифрові показники довжини і ширини, тоді двері будуть обрані правильного розміру.