Кальяни вже дуже довго залишаються у топі улюбленого способу відпочинку українців і з роками стають дедалі популярнішими. Майже у кожному ресторані пропонують кальянні меню, є чимало спеціалізованих закладів — кальян-барів, але все більше поціновувачів ароматного диму купують кальяни додому для особистого використання.

На що звернути увагу при виборі кальяну

Хочете якісний кальян? Завітайте у магазин кальянів Shisha Store — у нас широкий асортимент пристроїв та аксесуарів від перевірених виробників за приємними цінами. Вибір дуже багатий на будь-який гаманець та смак, але пріоритетними є такі технічні характеристики кальяну, як:

  • матеріали шахти та деталей пристрою;
  • ширина шахти;
  • висота.

На що впливають ці показники

Матеріал, звичайно, впливає на довговічність. Найкращі кальяни у бюджетній ціновій категорії виготовляють із нержавіючої сталі. Вироби з цього матеріалу стійкі до контакту з водою, що є принциповою перевагою у кальянній справі. Сталеві шахти більш надійні та будуть приносити задоволення від якісного куріння довше, ніж варіанти з алюмінію. Окрім того, за ними легко доглядати: вони не потребують обробки спеціальними засобами проти іржі, достатньо вимити звичайними миючими розчинами. 

Легкість тяги залежить від ширини шахти. Також цей показник впливає на кількість та якість диму, що утворюється у кальяні. У кальянних закладах використовують переважно кальяни з діаметром шахти більше 12 мм. Рекомендуємо саму цю ширину для максимального задоволення від процесу, якщо ви любите, коли диму багато, він насичений та легко «тягнеться».

Висота кальяну — це переважно естетичний момент, хоча чим пристрій вищий, тим краще охолоджується та очищується дим. Обирайте високі кальяни — це ідеальне поєднання функціональності та гарного вигляду в інтер’єрі.

Який кальян придбати

У магазині кальянів ShishaStore представлені якісні кальяни та аксесуари до них від провідних світових виробників. Є класичні моделі: турецький кальян від Khalil Mamoon, які вже понад 300 років займаються цією справою, найпопулярніші в кальян-барах пристрої Amy. Також є сучасні технологічні кальяни від німецьких виробників Aladin та Kaya, які поєднують традиції та новаторство. Окрім кальянів, тут широкий вибір вугілля та сумішей для куріння на будь-який смак. Тож, купуючи кальян у магазині ShishaStore, ви можете бути впевненими у його якості. Обирайте високі кальяни з широкою шахтою, якщо це тільки початок вашого кальянного досвіду, або ж звертайтесь за допомогою до консультантів, які професійно допоможуть вам із вибором.