Судові виконавці в Україні поділяються на державних і приватних. Відмінності діяльності цих спеціалістів: державні виконавці мають більше повноважень відносно стягнення боргу. Згідно зі статистичними даними Міністерства юстиції України, динаміка виконання судових рішень після впровадження змішаної системи стала набагато кращою.

Хто може стати приватним виконавцем?

Приватним виконавцем рішень суду може стати людина, яка має вищу юридичну освіту, вільно володіє державною мовою і працювала у сфері юриспруденції протягом мінімум двох років. Крім того, такий фахівець повинен скласти спеціальний кваліфікаційний іспит у вигляді автоматизованого тестування. Початок юридичної діяльності можливий лише у разі позитивного результату. Приватний виконавець рішень суду отримує спеціальне посвідчення і вноситься у Єдиний реєстр приватних виконавців України Міністерством юстиції, де кожен може ознайомитись із відомостями про спеціаліста. Усі приватні виконавці організації "ФАКТ" мають вищу юридичну освіту і багаторічний досвід у юридичній сфері. Компанія гарантує, що вирішить будь-яку вашу проблему. На сайті ви можете ознайомитись із приватними виконавцями некомерційної установи.

Які права й обов’язки має приватний виконавець?

Кожен приватний виконавець має права і обов’язки, передбачені законом. Першочергово, така уповноважена особа зобов’язана використовувати для примусового виконання судових рішень методи, передбачені чинним Законодавством України. Також приватний виконавець повинен надавати усі необхідні матеріали, що стосуються проваження, прокурору за його вимогою. За наявності обставин для самовідводу, такий юрист повинен заявляти про це в установленому порядку.

Права і повноваження приватного виконавця https://fakt.org.ua/uk/ охоплюють:

  1. Безперешкодне потрапляння на територію, яка є власністю боржника, і проведення її огляду за наявності відповідного рішення суду.
  2. Накладення арешту і конфіскація майна або коштів особи, що має заборгованість. Приватний виконавець може отримати інформацію про усі рахунки боржника у банківських та будь-яких інших фінансово-кредитних установах, рух коштів і операції з рахунками.
  3. Використання приміщення для тимчасового зберігання вилученогомайна за згодою власника.
  4. Звернення до суду із проханням дозволити примусове проникнення до володіння особи із боргом або відстрочити виконання рішення.
  5. Залучення працівників правоохоронних органів.
  6. Фотографування і запис на відео примусового виконання судового рішення.

Проблема повернення боргу може виникнути у будь-якої людини. Спеціалісти некомерційної організації "ФАКТ" гарантують вирішення будь-якого судового процесу і повернення Вашого боргу якомога швидше. Щоб скористатись послугами приватного виконавця установи, залиште онлайн-заявку на сайті https://fakt.org.ua/або зателефонуйте за контактним номером.

Як проходить виконання рішень суду в Україні дивіться на сторінці https://fakt.org.ua/uk/regions/