Втрата близької людини – це не тільки втрата, а й відчуття провини за недоказані слова, адже завжди здається, що любов виражалася не в повній мірі. Останнім проявом таких почуттів стають пам’ятники, які встановлюються засмученими рідними й друзями.

Обрати з якого каменю замовити пам’ятники в Ужгороді – виключно право замовника, але ознайомитися з пропозиціями ніколи не завадить. Адже від цього буде залежати не тільки зовнішній вигляд, а й довговічність – головна характеристика пам’ятника.

Вибір кольору

Який пам’ятник краще замовити? Відбиваючі траурність, смуток і печаль білий і чорний кольори є найпоширенішими в ритуальній сфері. Однак, кольорова палітра набагато різноманітніша. Це і червоний, синій, блакитний, сірий, рожевий. Крім того, якщо характеризувати натуральний камінь, колір не буде однорідним. Граніт і мармур містить мінеральні вкраплення, які надають йому різноманітні відтінки.

Таким чином, роздумуючи на тему, який пам’ятник краще поставити, слід в першу чергу задуматись про матеріал, потім про форму й колір. Кращим матеріалом для пам’ятника буде граніт. Замовити пам’ятник з граніту ви можете в компанії «Granitka». А дизайнери підкажуть, як красиво й гідно упорядкувати могилу рідної людини.

Які переваги граніту?

Пам’ятники, зроблені з граніту, виглядають велично й розкішно. Вони широко використовуються в будівництві, архітектурі, ландшафтному дизайні, сфері ритуальних послуг, а також застосовуються для виготовлення меморіалів. Граніт універсальний та володіє особливими характеристиками.

Пам’ятники з граніту відрізняються міцністю, безпекою, багатством форм і фактур. Унікальні властивості каменю забезпечують зручність експлуатації, надійність і хорошу сумісність з різноманітними будівельними матеріалами (дерево, кераміка, метал). Серед основних переваг граніту можна виділити наступні:

  • довговічність;
  • екологічність;
  • водонепроникність;
  • висока щільність;
  • естетичний вигляд;
  • різноманітність фактур;
  • стійкість до впливу навколишнього середовища.

Увіковічити пам'ять про дорогу людину – нелегке завдання, яке потребує іноді оригінальних рішень. Продумати кожну дрібницю й грамотно реалізувати ідею – дані заняття потребують деякої підготовки. Але не варто забувати, що могильні пам’ятники – не тільки арт-об’єкт. Достойне втілення образу – це прояв любові та вдячності, показник поваги до того, кого вже немає.