Вам ніколи в голову не приходило, чому вийти заміж багато самотніх українок мріють саме за іноземця? Причин може бути тут кілька. В першу чергу, іноземні чоловіки - шведи чи італійці, чехи або хорвати, канадці або іспанці, американці чи німці і т.д. - більш ввічливі і уважні, відрізняються відповідальністю в стосунках з жінкою, зуміють подбати про партнерку в разі потреби. По-друге, в основному американські або європейські женихи - це особистості, які в плані професійному і соціальному вже відбулися, зайнявши певне положення в суспільстві.

І, нарешті, в Ужгороді таким потенційним нареченим-іноземцям, спеціально для спілкування з якими і розроблений сайт знайомств GoldenBrides, вже точно буде по кишені забезпечити безбідне і гідне життя своїм близьким. Аргументів, вважаємо, досить? Якщо вас не покидає відчуття, що чоловіки, які оточують вас, не відповідають вашому уявленню про ідеального супутника життя і не відповідають вашим вимогами, тоді спробувати щастя знайти свою долю потрібно за кордоном своєї країни? Наприклад, в будь-якій з західноєвропейських або центральних держав. Багато українських дівчат і незаміжніх жінок мріють свою долю пов'язати з чоловіком-європейцем і переїхати на постійне місце проживання в Європу (Хорватія, Іспанія або Швейцарія, Німеччина, Швеція або Нідерланди ...).

Багатьом європейським чоловікам притаманне мистецтво красиво залицятися, вони можуть вам запропонувати те, що у більшості вітчизняних красунь асоціюється з уявленнями про комфортний і забезпечений побут. Крім того, вихід заміж за іноземних громадян, є також чудовою нагодою побачити світ і розширити свій кругозір. Законно  також бажання дівчини в шлюбі не тільки в матеріальному плані не випробовувати ні в чому потреби, а й для своєї половинки стати найулюбленішою, єдиною і рідною. Оскільки для їхнього менталітету сімейні узи завжди пріоритетні, з європейцями подібні бажання стають дійсністю. Європейцям з дитинства щеплені цінності - турбота про партнерку і вірність.