Сучасний стрімкий спосіб життя з ненормованим харчуванням та поганою їжею лишають чималий відбиток на здоров’ї. Чого тільки варті нічні переїдання та фастфуд! В результаті такого харчування виникають різні шлунково-кишкові захворювання. Печія, нудота, біль в животі, запори, здуття - перші симптоми, що говорять про розлади в травній системі.

Тому важливо вчасно почати лікування, або займатися профілактикою хворіб? Оскільки шлунково-кишкові захворювання потребують тривалого лікування, то краще його проводити у спеціальних закладах. Наприклад, в профільних санаторіях. Для лікування та профілактики шлунково-кишкових захворювань додаються оздоровчі процедури, вживання мінеральних вод, дієтичне харчування. Оскільки санаторії пропонують такий комплексний підхід,, то позбутися хвороби буде значно легше та швидше.

Курорти України, які спеціалізуються на лікуванні шлункових захворюваннях

Для лікування хворіб травної системи застосовуються різноманітні процедури, проте головним фактором є мінеральні води. На території Західної України, в передгір’ї Карпат, знаходиться декілька бальнеологічних курортів, мінеральні води яких застосовуються для профілактики та лікування шлунково-кишкових захворювань. Це Моршин, Східниця, Трускавець, Закарпаття.

На всіх курортах є санаторії та готелі різного рівня, від бюджетних до ВІП, з різними цінами, умовами проживання та спектром послуг. На сайті Євсей-Гермес ви можете порівняти ціни та купити путівку на лікування та профілактику шлунково-кишкових захворювань в будь-який санаторій чи готель, що ми пропонуємо.

Моршин

Курорт Моршин славиться своєю мінеральною водою Моршинська (джерело №1), яка застосовується при лікуванні шлунково-кишкових захворювань, а саме:

 • панкреатит
 • хронічному гастрит
 • коліт
 • та інших хворобах, що спричинені малою кількістю соляної кислоти в шлунку.

Справа в тому, що Моршинська знімає запалення, виводить із організму радіонукліди, регулює кислотність шлункового соку, налагоджує процеси всмоктування.

Східниця

На цей курорт для профілактики шлунково-кишкових захворювань варто їхати заради джерела №2 типу «Боржомі» та «Содова». Ці середньо мінералізовані води рекомендуються при:

 • гастритах з підвищеною або нормальною кислотністю шлунку
 • виразках та колітах
 • хронічному панкреатиті

При вживанні цієї води налагоджується робота шлункових залоз та відновлюється кислотний баланс.

Трускавець

Лікування шлунково-кишкового тракту у Трускавці здійснюється за допомогою мінеральних вод «Софія» та «Марія». Саме вони здатні:

 • очистити шлунок
 • зняти запалення та спазми
 • налагодити травлення

Тому в Трускавець варто їхати тим, хто має проблеми зі здуттям, бродінням їжі, запаленням шлунку.

Закарпаття

Саме Закарпаття пропонує найбільший вибір мінеральних вод для лікування та профілактики шлунково-кишкових захворювань. Це мінеральні води: «Поляна», «Поляна Квасова», «Поляна Купель», «Олегівська», «Лужанська», «Шаянська». З їх допомогою лікують:

 • захворювання, що спровокувала підвищена кислотність у шлунку;
 • хронічний панкреатит та коліт;
 • виразки дванадцятиперстної кишки та шлунку;
 • синдром подразненого кишечника.

Лікування та профілактика кишково-шлункових захворювань на курортах України – найефективніший спосіб оздоровлення.

Путівки на курорти України є на офіційному сайті. Вам лишається лише вирішити, який курорт вам підходить найкраще та обрати санаторій чи готель. Якщо потрібна допомога, залишайте свої запитання https://e-germes.com/questions/ , або телефонуйте по зазначеному на сайті номеру.