Якщо ви не хочете залишатись далеко позаду конкурентів, ви думаєте про розвиток свого бізнесу і турбуєтесь про швидке збільшення продажів - агентство інтернет маркетингу MixDigital стане не лише можливістю для вашої компанії, але навіть необхідністю. Сьогодні це найкраща відповідь на динамічно мінливий ринок та його зростаючі вимоги. Згідно зі статистичними даними, менеджери все частіше оцінюють силу Інтернету у своїх маркетингових кампаніях. Які інструменти інтернет-маркетингу варто використовувати та на які переваги можна очікувати? 

Позиціонування веб-сайтів

Ефективний інтернет-маркетинг MixDigital сьогодні не може обійтися без позиціонування. Чому? Простого існування веб-сайту компанії, навіть привабливого та з цінним контентом, недостатньо. Позиціонування важливо для того, щоб ваші потенційні клієнти перейшли на веб-сайт і таким чином відкрили для себе ваш бізнес. Професійно проведений процес дозволить веб-сайту зайняти найвищі позиції в результатах пошуку. Висока позиція в результатах пошуку означає більше клієнтів, які дізнаються про пропозицію вашої компанії.

Електронний маркетинг

Маркетинг електронною поштою - це не що інше, як спілкування з клієнтами електронною поштою. Вміст електронних листів, що відповідає потребам і очікуванням, включаючи сучасні персоналізовані інформаційні бюлетені, є чудовим способом викликати інтерес до товару чи послуги, завоювати довіру та навіть взаємодіяти з одержувачами.

Рекламна кампанія в Інтернеті

Google Ads - це рішення, яке дозволить вам ефективно рекламувати свій бізнес в Інтернеті. Завдяки такому типу реклами клієнти, які шукають таку компанію, як ваша, швидше дізнаються про вас. Тут ви платите лише за результати, тобто кліки на веб-сайті або телефонні дзвінки, зроблені у вашу компанію. Оголошення Google Ads - це оголошення, яке відображається в потрібний момент - коли користувач шукає товар чи послугу, які пропонує ваша компанія.

Соціальні засоби комунікації

Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, тобто найпопулярніші сьогодні соціальні медіа в Україні, є чудовим інструментом для спілкування з потенційними і реальними клієнтами та формування бажаного іміджу компанії. Взаємодіючи з користувачами цього типу порталів, ви краще пізнаєте їх потреби, краще адаптуєте свою пропозицію до очікувань, завдяки чому отримаєте реальний шанс збільшити продажі. У свою чергу, ділячись привабливим контентом у соціальних мережах, ви створите довіру та лояльність своєї аудиторії.