На сьогоднішній день ринок дверей пропонує покупцям на вибір не тільки багатство форм, кольорів і стилів міжкімнатних дверей, але і різноманітність їх конструкцій. Щоб не заплутатися в цьому різноманітті і зуміти правильно вибрати якісні і недорогі міжкімнатні двері, які підійдуть саме вашому інтер'єру, давайте докладніше розглянемо кожну конструкцію окремо. А ознайомитися з цінами на двері можна в розділі міжкімнатні двері львів ціна.

Для початку розберемося, які ж все-таки бувають дверні конструкції. Прийнято виділяти такі види:

 - Розпашні

 - Складні

 - Двері-купе (розсувні)

 - Автоматичні

 - Обертові

 - Поворотно-відкидні

Найбільш поширеними є перші три види.

У нас ви можете купити металопластикові вікна львів.

Найпростіша і знайома всім з дитинства конструкція – міжкімнатні двері, що складаються з закріпленої в отворі стіни дверної коробки і двох полотен, які можуть бути однаковими за розміром або ж можуть відрізнятися. Такі двері можуть відкриватися як в одну, так і в іншу сторони, а принцип їх роботи відразу зрозумілий навіть дитині.

Для затишку у вашому будинку можна купити ролокасети у львові.

Більш компактні – розсувні двері. Їх ще називають двері-купе. Ціна на них в середньому трохи нижче. Для тих, хто обмежений квадратними метрами, - це ідеальний варіант. Такі двері можуть бути право - і лівобічними, мати одну напрямну стулці або дві, рухатися вздовж зовнішньої стіни або засуватися по стіні всередину кімнати.

Складні міжкімнатні двері економ-класу ще називають «гармошкою». Вони не вимагають особливої фурнітури і додаткової обробки і можуть складатися з безлічі вузьких секцій, двох рівних секцих або двох секцій різної ширини.

У продаж дверей-купе надходять укомплектованими. В комплекті: дверна коробка, полотно, напрямний механізм і фурнітура.