Керамічна плитка — найпоширеніший, універсальний обробний матеріал. Він стійкий до різних негативних впливів, тому його часто використовують у ванних кімнатах. Особливе місце в сучасних інтер'єрах відводиться дизайну керамічної плитки для ванної. Тільки правильно підібрана плитка здатна зробити інтер'єр кімнати гармонійним. Про те, на що потрібно звертати увагу при виборі кахлю і де можна купити керамічну плитку для ванної за доступною ціною далі в статті.

Головні критерії при виборі плитки для ванної

Є три головні критерії вибору плитки для ванної кімнати:

 • Якість. Виріб не повинен мати браку: нерівностей, відколів, плям, вигорілих місць тощо.

 • Технічні характеристики. Плитка володіє різними технічними характеристиками в залежності від призначення приміщення, а також від типу поверхні (стіни, підлога).

 • Дизайн. На вибір кольору, текстури, малюнка майбутньої керамічної плитки впливає стиль інтер'єру, в якому буде виконана ванна. Сучасний каталог кахлю для ванної кімнати містить вже готові дизайнерські рішення, які поєднують кілька видів плитки.

Підбирайте колір і тон плитки правильно

Кожному інтер'єру притаманна певна колірна гама. Це кілька або найчастіше один основний колір і його відтінки. Поєднання кольорів вибирають за принципом комплексності, в іншому випадку інтер'єр буде виглядати строкато і «безглуздо». Як правило, ванну кімнату оформлюють у світлих тонах. Проте, сучасні дизайни рекомендують для великих площ використовувати сірий чи, навіть, чорний кольори з контрастними акцентами.

Характеристики кольорів

За допомогою кольору керамічної плитки для ванної та освітлення можна візуально розширити або навпаки звузити простір, при необхідності. Так, наприклад, дизайнери переважно використовують білий колір для плитки, щоб зробити кімнату більшою. Для оздоблення великого приміщення часто пропонують елітну керамічну плитку для ванної кімнати темних кольорів. Тоді, візуально, приміщення стає компактним та стильним.

Сприятливі кольори для ванної кімнати

Керамічна плитка у ванній на 70% визначає враження від всього інтер'єру, далі йде сантехніка та аксесуари. Найбільш сприятливі кольори для ванної кімнати:

 • білий;

 • сірий;

 • колір слонової кістки;

 • блакитний;

 • світло зелений;

 • пісочний;

 • блідо рожевий;

 • лимонний;

 • лавандовий;

 • теракотовий.

Які кольори не рекомендується використовувати

Для дизайну ванної кімнати не рекомендується використовувати дуже яскраві, агресивні кольори або дуже темні, особливо в маленьких приміщеннях. Річ у тому, що такі кольори можуть негативно впливати на психіку людини. Яскраві відтінки у багатьох провокують агресію, надто темні матові діють гнітюче. Оскільки, у ванній людина щодня проводить досить багато часу, враховуючи всі ранкові та вечірні ритуали, то подібні кольори будуть мати великий вплив на психічне здоров'я людини. Тому краще вибирати світлі, пастельні тони керамічної плитки для ванної.

Огляд цінової політики на керамічну плитку:чи впливає дизайн не ціну?

Дизайн керамічної плитки, а також новизна колекції безпосередньо впливає на кінцеву вартість продукції. Ціна колекції поточного року буде завжди на порядок вище, ніж торішня. Також на ціноутворення впливає наявність візерунка на кахлі. Узорчата плитка вартує в 5-10 разів (залежно від колекції) дорожче однотонної, оскільки для створення таких кахлів використовується складніша, багатоступенева технологія.

Сьогодні на ринку даної продукції є безліч конкурентних виробників плитки. Завдяки цьому покупцеві доступний великий вибір колекцій, а також різні цінові сегменти. У нашому інтернет-магазині “Львівпостачбуд” ви можете придбати недорогу керамічну плитку для ванної кімнати від вітчизняних виробників, а також елітну італійську, іспанську продукцію, яка популярна по всьому світу завдяки високій якості та оригінальному дизайну. 

На що звернути увагу при оформленні замовлення через інтернет

Якщо ви хочете купити кахель для ванної кімнати високої якості та за доступною ціною, то потрібно звертатися тільки в перевірені компанії — “Львівпостачбуд”. Сьогодні все більше людей замовляють товари через інтернет-магазин. Оскільки, у клієнта немає можливості побачити та оцінити товар наживо, варто уважно вивчити інформацію на сайті: опис конкретної керамічної плитки, кількість і якість фотографій, наявність позитивних коментарів і т. Д.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент керамічної плитки для ванної з гарантією якості. Детальну інформацію ви можете знайти безпосередньо на сайті.. Якщо залишилися питання, пов'язані з продукцією або оформленням замовлення, ви завжди можете зв'язатися з менеджерами за контактними номерами телефонів.