Модульнi будинки СандраМодульне виготовлення будинків являється новою технологією для українського будівельного ринку. Житлові модульні будинки попри недостатню поінформованість населення впевнено звойовують довіру все нових прихильників. Дійсно каркасно-модульне будівництво має свої сильні сторони. Населення високо оцінило оперативність зведення каркасно-модульних будинків, адже омріяне житло у звичайній багатоповерхівці можна чекати роками, а здача об'єкта в експлуатацію постійно відкладається, бо виникають чергові проблеми.

Каркасно-модульні конструкції від українського виробника

Віддавши перевагу модульному будівництву, замовнику не треба піклуватися про придбання будматеріалів, створення умов для проживання бригади будівельників, вивезення будівельного сміття. «Latem Homes» - Виробник модульних будинків для житла бере на себе повну відповідальність за виготовлення, доставлення й установку каркасно-модульної конструкції на ділянці замовника. Каркасно-модульні будівлі добре зберігають тепло, бо теплопровідність їх елементів незначна в порівнянні з цеглою. Якісний утеплювач товщиною 15 – 20 см забезпечує комфортні умови взимку, дозволяючи отримувати економію на опаленні. Стіни будинку недоступні для вологи, бо зсередини вони ізольовані паробар'єром, ззовні не пропускає вологу євробар’єр.   

Види модульних будівель

Компанія «Latem Homes» пропонує населенню каркасно-модульні житлові конструкції різних серій. Будинки різних видів оперативно будуються під строгим контролем професіоналів. Будівництво не залежить від погодних умов, відрізняється легкістю монтажу та відсутністю капітального фундаменту. Модульні будинки серії "САНДРА" зводяться на основі посиленого цільнозварного металевого каркаса, вони мають двосхилий дах, вкритий металочерепицею, енергоощадні металопластикові вікна, сучасне утеплення. Для зовнішнього оздоблення використовується натуральна деревина (фальшбрус). Зсередини стіни та стеля будинків оздоблюється фальшбрусом та дерев'яною вагонкою. В будівлі є витяжка, вводи та виводи води в зоні кухні та санвузла. Під замовлення встановлюється бойлер, та сантехнічні прилади.

Співпрацюючи з компанією «Latem Homes», замовник вже через 2 місяці отримає комфортне для проживання житло. Модульний будинок буде встановлений на ділянці замовника, господарі можуть займатися його інтер'єром, та святкувати новосілля.