Неможливо знайти зручніший одяг для дому, ніж домашній халат. Завдяки цьому кожна дівчина відчуває надійність, тепло та затишок. Халати завжди користувалися великим попитом. Якщо ви володієте магазином жіночого одягу, обов’язково придбайте декілька новинок домашнього одягу.

Халати оптом: В чому їх актуальність?

Напевно, якщо ви займаєтесь продажем різних одиниць одягу, то знаєте наскільки важливо купувати одяг оптом. Так, ви поповнюєте свій асортимент різними моделями та розмірами жіночого одягу оптом, маєте можливість заощадити кошти, адже часто виробники пропонують систему акцій та знижок на одяг який збувається під опт. Рекомендуємо звернути особливу увагу на домашній одяг для дівчат та жінок, а особливо халати оптом, так як з приходом осені покупці надають перевагу теплому та зручному домашньому одязі. Є декілька видів халатів, які жінки використовують з різними цілями. Наприклад, теплі банні халати, щоб зігрітися після ванних процедур; зручні, трикотажні, для виконання хатніх обов’язків; халати, в яких найкраще всього проводити вільний час в будинку, квартирі або дворі.

Найбільш актуальними моделями є:

  • Трикотажні халати з бавовни. Такі моделі є різного розміру та підходять для різних типів фігури. Доступні різні кольори, як темні, практичні так і більш яскраві. Зазвичай такі моделі защіпаються на блискавку та мають пояс в комплекті.
  • Яскраві велюрові халати. Така модель защіпається на блискавку. А рукав, три чверті, достатньо комфортний для виконання домашніх справ.
  • Трикотажні халати з куліра. Перевагою такого матеріалу, є те, що його не потрібно прасувати. Такий халат має привабливий вигляд навіть щойно після прання.
  • Теплі махрові халати оптом на запах. Така модель найбільш актуальна цього сезону. Матеріал теплий, м’який та приємний на дотик. Одяг декорований капюшоном, що дуже зручно у використанні після прийняття ванних процедур. Доступні різнобарвні моделі, кожна дівчина знайде щось собі до душі. Обов’язково купіть такий одяг оптом від виробника, оскільки на зміну теплому літу приходить холодні осінь та зима.

Каталог халатів можна переглянути тут

Де купити халати оптом без переплати постачальникам?

Сьогодні, для того щоб придбати халати жіночі оптом для своєї торговельної точки достатньо перейти на сайт, та обрати підходящі моделі. Виробник Перлина Стилів пропонує власникам магазинів купити халати оптом за доступними цінами. Для постійних клієнтів розроблена спеціальна система акцій та знижок, можлива безкоштовна доставка. Оплатити замовлення можна онлайн, на карту Приват банку, або є під час отримання. Товар доставляється Новою поштою, Укрпоштою або іншим зручним перевізником. Фабрика Pearl Styles на ринку вже 7 років. На фабриці працює досвідчені працівники. Компанія гарантує якість матеріалу, крою та пошиву. Використовується лише турецькі полотна. Продукт зберігає свій початковий вигляд навіть після багаторазового прання.