На сьогоднішній день більшість підприємців та різних організацій мають у своєму розпорядженні бодай один транспортний засіб, а іноді і цілий автопарк. Можна сказати, що це є чудовим майданчиком для розміщення рекламної інформації, а також символіки певної торгової марки. Саме тому останнім часом надзвичайної популярності набуває формат брендування автомобілів. Адже машини постійно перебувають у русі, їздять дорогами великих і малих населених пунктів, де їх може бачити велика кількість потенційних користувачів.

РК “Артпром” вже понад 14 років успішно надає послуги з брендування авто по всій території Західної України. Ми працюємо на виїзд і здійснимо брендування вашого авто у таких містах: Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Хмельницький.

Поклейка авто плівкою Львів – саме ця послуга доступна у нас для містян та жителів області. Наша компанія виконує її кваліфіковано, швидко і якісно, забезпечуючи активну рекламу для власників бренду та різного роду послуг.

реклама на авто

Оклейка автомобіля плівкою Львів: ціна та типи матеріалів

Варто зазначити, що цей процес не займає багато часу і завжди проводиться в присутності замовника. Перед ним ми обов’язково узгоджуємо всі моменти з клієнтом, за необхідності допомагаємо розробити дизайн, та інформуємо про вартість. Поклейка авто плівкою, ціна якої відрізняється демократичністю, відбувається із застосуванням таких видів основного матеріалу:

 • One Way Vision – має перфоровану основу, і передбачає оформлення, в тому числі, і вікон транспортного засобу;
 • поклейка Оракал (Oracal) – надзвичайно якісна сировина, яка не вицвітає на сонці, не піддається впливу вологи, а також механічному, та хімічному.

Замовляючи брендування авто у нас, кожний відвідувач може бути впевненим у тому, що для нього буде підібрано найкращий варіант у відповідності з певними запитами.

Поклейка авто: головні переваги

Даний вид послуг цінується саме тим, що при мінімальних затратах можна отримати надзвичайно дієвий результат. Такий фактор пояснюється наступними особливостями:

 • за рахунок застосування якісних чорнил яскрава реклама на авто буде зберігатися протягом кількох років;
 • міцність плівки забезпечує гарний захист поверхні кузова від різного роду подряпин, вм’ятин, сколів та корозії – в тих місцях, де буде нанесена плівка на машину;
 • гроші, потрачені на зображення бренду, окупляться буквально за один місяць, а наклейки на авто Львів будуть «працювати» стільки, скільки вам потрібно;
 • за необхідності застаріла реклама дуже добре знімається, а оклейка авто плівкою нового формату проводиться на тому ж місці.

Поклейка плівки на авто Львів: хто користується такою послугою?

Ще однією перевагою тут є те, що оформити поверхню транспортного засобу легко зможе будь-хто. Та, як показує практика, найчастіше оклейка авто виконується:

 • на таксі;
 • на суспільному транспорті;
 • на комерційних автомобілях – вантажних, легкових, автобусах;
 • на водному та повітряному транспорті – літаках, гелікоптерах, яхтах, катерах, та інше.

Окремо варто було б відзначити брендування корпоративного транспорту. За будь-яких обставин цей спосіб є найкращим при необхідності заявити про свою компанію, практично не вкладаючи великі гроші. Поклейка плівки на авто в цьому випадку передбачає наявність наступної інформації:

 • логотипу;
 • прямої реклами;
 • координати організації – посилання на сайт, номер телефону, адреса, таке інше.

Якщо вам потрібна поклейка плівки на авто – замовляйте її саме у нас. Ми готові виконати будь-який малюнок у різних форматах, рекомендуючи послуги досвідчених фахівців у цій галузі.

Наш сайт: https://artprom.com.ua/