Святкування вже розпочалися! Грандіозний онлайн-сервіс Космолот з нагоди своєї другої річниці роздає призи та подарунки. Ми організували епохальну kosmo paty, щоб абсолютно кожен зміг отримати подарунки, бонуси та призи. Жоден відвідувач не залишиться без подарунка – нові гості та старожили мають рівні шанси на виграш.

Участь у сosmoparty може стати поворотною подією у твоєму житті, тож зволікати не слід – швидше переходь за посиланням та починай святкувати просто зараз!

Сosmolot paty вже стартувала

А тому просто необхідно якомога швидше долучитися до неї. Участь у космопати взяти дуже просто – варто лиш здійснити наступні кроки:

 1. Здійснити вхід на платформу через перехід за активним посиланням;

 2. Якщо ти новачок – пройти просту реєстрацію. Для цього потрібно лише ввести ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти. Процес займе декілька секунд і відкриє доступ до вільного використання ресурсів платформи;

 3. Підтвердити акаунт. Для цього необхідно перевести на електронний рахунок системи мінімум 100 гривень – і починати веселитися разом з онлайн-однодумцями.

Постійним відвідувачам платформи на електронну адресу прийде сповіщення з активним посиланням на космо пати, тож жоден гість не залишиться осторонь.

Наша вечірка стане наймасштабнішою подією інтернет-спільноти, і взяти у ній участь зобов’язані абсолютно всі! Для участі в розіграшах та акціях Космолот ДР потрібно лише ставити ставки, отримувати виграші та чекати рандомного вибору переможця.

Святкова kosmoparty вже розпочалася!

Ми організували справжню феєрію із роздачі подарунків та бонусів:

 • сотні фантастичних конкурсів та розіграшів, які наші гості не матимуть сили пропустити;

 • активні розмови в онлайн-чаті, де можна знайти друзів, однодумців та просто приємно провести час в рамках kosma paty;

 • ми обожнюємо подарунки, а тому підготували їх для своїх улюблених гостей. Ніхто не піде з пустими руками – матеріальні та нематеріальні призи вже чекають на своїх власників;

 • маса можливостей та пропозицій для ігор та виграшів

Наша косма днюшка вразить найвибагливіших гостей. Щотижня буде розігруватися мобільні девайси, екстрим-камери, ігрові приставки, а в фіналі кожного гостя свята очікує розіграш шикарного Tesla 3! Це шанс, який випадає раз в житті, тож роздумувати не час – швидше реєструйтесь та включайтесь у святкування!

Космолот – в топі ігрових онлайн-платформ

Наш сервіс дбає про свою репутацію, тож робить все можливе і неможливе для безпеки та надійності використання платформи. Інформаційний захист став сферою, якою особливо опікуються організатори та адміністратори. Саме тому святкування та розіграші будуть комфортні та чесні:

 1. кращі програмісти працюють над постійним вдосконаленням системи захисту від зламу, а тому жодна стороння людина не отримає інформації про наших гостей;

 2. Потрясна графіка та ефект присутності – після ігор з нами неможливо відвідувачі змінюють уявлення про онлайн-ігри;

 3. Офіційне програмне забезпечення гарантує безперебійну роботу та максимальну реалістичність;

 4. Весь рух грошей здійснюється лише в рамках офіційних платіжних систем;

 5. Впроваджено систему кешбеку, що дозволяє повернути до 10% потрачених коштів.

Розміри платформи Космолот неможливо осягнути, тож для кожного відвідувача знайдеться слот для гри. Ми турбуємось про комфорт гостей, а вечірка з нагоди другої річниці стане поворотною миттю в їхньому житті.

Розіграші стартують уже зовсім скоро. Тож не марнуйте часу і швидше приєднуйтесь до неймовірного святкування.