Влаштовуючи спальню, слід звернути увагу на відповідність покривала кольору стін та стилю оздоблення кімнати.

Смачне доповнення

Ліжко, як правило, є фокусом будь-якої спальні. Воно повинно бути зручним, естетичним, якісним та відповідного розміру. Ви можете подбати про зовнішній вигляд ліжка, правильно вибравши покривало на сайті https://provenceshop.com.ua/spalnya/pokryivala-na-krovat/. Вибір текстилю, до складу якого входить покривало, не повинен бути випадковістю. Вони повинні гармоніювати з інтер’єром кімнати - як за кольором, малюнком, так і за стилем.

Оптимальний розмір покривала

Вибір розмірів покривала в спальні також повинен залежати від вашого наміру накрити ліжко :

  • зверху, коли покривало досягає підлоги,
  • коли покривало прикриває тільки матрац.

У першому випадку при виборі розмірів покривала важливими факторами є ширина та довжина ліжка, а також його висота від підлоги до верхнього краю матраца. Якщо ви обираєте другий спосіб використання покривала, при виборі розміру текстильного матеріалу слід враховувати всі три розміри матраца. Завжди варто залишити певну похибку, щоб покрити ліжко та постіль (що трохи підніме покривало).

Приклад вибору розміру покривала

Для ліжка шириною 160 см, довжиною 200 см та висотою 50 см від підлоги потрібно покривало шириною 260 см та довжиною 250 см, якщо покривало має вільно покривати постільну білизну та матрац на ліжку.

Для ліжка шириною 90 см на довжину 200 см та висотою 40 см від підлоги мінімальний розмір покривала повинен становити 170 см на 240 см. Завдяки цьому покривало покриє все ліжко, а також ви можете покрити ним каркас ліжка.

Якщо ви виберете другий спосіб використання покривала в спальні, розміри матраца будуть важливі. При ширині 160 см, довжині 200 см та висоті 20 см мінімальний розмір покривала становить 220 см завширшки і 230 см завдовжки.

Матеріал та естетика покривала

Покривало повинно виконувати свою декоративну функцію на 100%. Купуючи його, розгляньте:

  • оптимальний колір,
  • зі смаком візерунок,
  • правильний зріз,
  • практичний матеріал та його товщина.

Варто також подумати, чи буде покривало легко утримувати в чистоті. Було б добре, якби виріб був виготовлений з якісної тканини, яку можна прати безпосередньо в пральній машині.

Покривала виготовляються з бавовни, акрилу або атласу. Ви можете вибрати товсті, стьобані покривала, під якими можна навіть спати довгими зимовими ночами, забезпечуючи тепловий комфорт.