Навіть найбільш якісна техніка, як Apple, інколи потребує ремонту. Частими поломками є розбитий екран, здута батарея, окислення контактів та тріснувший корпус. А найбільш складними випадками є несправності в материнській платі, які не помітні візуально.

Одним з найбільш потребуючих напрямків роботи Apple Life є ремонт, паяння та заміна BGA і SMD мікросхем та чіпів.

Це високотехнологічний та складний процес, потребуючий кваліфікованого майстра з практичним досвідом та ювелірною точністю. Якісний ремонт є неможливим без спеціального обладнання та відповідних розхідних матеріалів. В жодному разі не рекомендується проводити даний вид ремонту самостійно, оскільки таким чином лише погіршується проблема, а материнська плата виходить з ладу повністю, що збільшує вартість ремонту в рази.

Ремонт BGA і SMD компонентів на платі iPhone проводиться під мікроскопом, оскільки площа ремонту дуже мініатюрна. Весь процес відбувається за допомогою відкаліброваної паяльної станції. Неправильно підібраний температурний режим можна перегріти плату, що призведе до її загибелі. Заміну плати можна прирівняти до повної вартості смартфона, тому краще такий складний ремонт довірити професіоналам.

Якщо в силу непередбачуваних обставин Вам необхідно відремонтувати айфон у Львові, рекомендуємо звернутися в спеціалізований сервісний центр Apple Life.

Щоб продовжити термін служби Вашого IPhone, будьте обережними та акуратними при роботі з технікою і дотримуйтесь прописаних правил експлуатації. А в разі виявлення поломки, рекомендуємо оперативно відреагувати та віднести його в сервісний центр.