Оптимізація і пошукове просування дає максимальне охоплення вашої цільової аудиторії. Замовник саме з популярних пошукових систем Google, Яндекс отримує вмотивованих клієнтів на свій сайт. При цьому, розкрутка веб-ресурсу ведеться по максимально широкому семантичному ядру. Завдяки цьому, що при просуванні в роботі одночасно знаходяться тисячі пошукових запитів, досягається максимальне охоплення цільової аудиторії. І як наслідок - збільшення ваших продажів!
Варто зазначити, що SEO-просування під пошукові системи - це не оплачувана контекстна реклама, а надання користувачеві можливості вибрати ваш ресурс замість конкурентів в момент вирішення конкретного питання. Тому ми розглядаємо SEO як невід'ємну частину системи інтернет-маркетингу.

Розкрутка сайту - це предметна область, в якій понад десять років працює компанія Optimize, - є дуже добре вивченим нами особливим середовищем зі своїми тенденціями і динамікою. Всі накопичені знання ми використовуємо для розкрутки сайту. В цьому і полягає наша унікальність на ринку SEO - розвиток в єдиному фокусі пошукової оптимізації.
Найчастіші запитання по темі:
Скільки коштує пошукове просування ресурсу?
Вартість пошукової розкрутки починається від 4000 грн. В цю ціну входить повний комплекс послуг, необхідний для максимальних результатів від пошукового просування, включаючи якісний копірайтинг і оперативне впровадження рекомендацій.

Чи даєте ви якісь гарантії клієнтам?
Ми даємо фінансові гарантії досягнення показників, які прогнозуємо при укладенні договору. Якщо не виконуємо заявлений прогноз - знижуємо вартість просування.

Як оцінити ефективність SEO?
Головна метрика оцінки ефективності для нас - зростання продажів у клієнта. Також ми використовуємо стандартні метрики результату: заняття позицій у ТОП-10 Яндекса і Гугла, пошуковий трафік на сайт.

Як швидко я отримаю результат від SEO, скільки потрібно чекати?
Перша позитивна динаміка зазвичай помітна вже після індексації пошуковими системами перших змін, впроваджених на сайт. Відчутний приріст трафіку і досягнення високих позицій зажадають 6-8 місяців робіт SEO-фахівців.

Скільки людей буде працювати з моїм сайтом?
Ми називаємо учасників по кожному проекту (сайту) «Проектної командою». Її мінімальний склад - 5 осіб: керівник проекту, SEO-фахівець, веб-аналітик, лінкбілдер, копірайтер.