Населенню міст доводиться пристосовуватися до інтенсивного ритму сучасного життя. Автомобіль дійсно перестав бути розкішшю. Він потрібен для того, щоб виконувати професійну діяльність, насолоджуватися відпочинком, не марнуючи часу в очікуванні громадського транспорту. Але придбання власного транспортного засобу часто залишається мрією. Та опускати руки не варто, прокат авто допоможе розв’язати проблему мобільності. Замовити цю послугу у Львові пропонує компанія ALIN, яка працює в даній сфері з 2016 року.

Різновиди оренди автомобілів

Компанія надає клієнтам такі послуги:

 • оренда автомобіля без водія, що дозволяє клієнту самостійно планувати свої пересування (маршрути та час);
 • трансфери (оренда з водієм, перевезення пасажирів на замовлення клієнта в Україні та за її межами);
 • оренда з правом викупу;
 • АСИСТАНС (програма надання юридичної та технічної підтримки водіям та власникам транспортних засобів).

Чому вигідно користуватися орендованими автомобілями?

Такою послугою як оренда авто користується все більше населення. Конкуренція між компаніями, що надають автомобілі в оренду, сприяє встановленню прийнятних цін на послугу. За помірною ціною можна орендувати навіть автомобілі престижних марок. Бюджетні автомобілі, мають меншу потужність, швидкість, технологічність, але вони забезпечують зручність пересування, відмінно виконуючи свою основну функцію.  
Керування орендованим авто викликає менше стресу, адже транспортні засоби видаються клієнтам в справному стані, після проходження технічного огляду.
Багато людей не мають потреби використовувати автомобіль кожного дня. Тому орендувати транспортний засіб можна лише тоді, коли це край необхідно (для поїздки на природу, перевезення хворої людини, для організації свят, ювілеїв, весіль). Це вигідно, адже не доводиться витрачати кошти на діагностику, ремонти, ТО. 

Переваги оренди автотранспорту в компанії ALIN

Серед переваг, що надає клієнтам співпраця з компанією, слід виділити:

 • відмінний технічний стан автомобілів, що отримують клієнти, це нові авто, випущені у 2016 році та пізніше;
 • справедлива вартість прокату авто (від $19);
 • оперативне оформлення договору оренди;
 • можливість вибору способу оплати послуги (готівкова та безготівкова форма, банківська картка);
 • розмір франшизи при оренді, в залежності від класу авто, складає 350 - 1200 $$.
 • компанія вимагає надання мінімального пакета документів (паспорт та посвідчення водія);
 • в автотранспорті при необхідності встановлюється додаткове обладнання, що сприяє підвищенню рівня комфорту водія та пасажирів, надається дитяче крісло.

Компанія піклується про своїх клієнтів, надає їм можливість обрати для оренди автомобіль, що відповідає їх вимогам та уподобанням. Автопарк компанії задовольнить запити самих вибагливих клієнтів. Програма лояльності передбачає надання знижок за довготермінову оренду. 5% знижка на наступну оренду надається за кожні 10 днів користування орендованим транспортом.
Існують й інші види заохочень. Сумарний розмір знижки може складати 30% вартості оренди.
Готелі-партнери компанії
ALIN надають знижки за проживання туристам, що подорожують на орендованих автомобілях.
Постійним клієнтам пропонуються особливо привабливі умови по франшизі.
Число людей, що користуються орендованими автомобілями стабільно зростає, бо переваги послуги очевидні. Завдяки оренді автотранспорту люди мають можливість вийти за звичайні рамки, перед ними відкриваються нові горизонти, що підвищують якість життя.