Найчастіше водії шукають машини за кордоном за привабливими цінами. Вони сподіваються, що там їх краще доглядають і що вони обслуговувалися з використанням оригінальних запчастин. Також важливо що експлуатація авто проходить на хороших дорогах з розгалуженою мережею автомагістралей. Так як же можливо, що такі хороші автомобілі можуть коштувати дешевше, ніж в Україні? Це пов'язано з розміром ринку. Німецький - найбільший в Європі, тому там продається набагато більше автомобілів, ніж в нашій країні.

Також слід пам'ятати, що Німеччина є основним регіоном діяльності тисяч трейдерів, які шукають привабливі пропозиції. Торговці з задоволенням купують побиті і сильно пошкоджені автомобілі, які коштують набагато дешевше. Через дорожнечу послуг власники воліють продати машину, а не відремонтувати.

Вам потрібно витратити трохи часу, щоб знайти потрібний автомобіль. Переглядаючи оголошення на сайті, варто звернути особливу увагу на опис і фотографії - чи зрозумілі вони і як детально зображений автомобіль. Якщо ми знайдемо ідеальний варіант, найкраще зв'язатися з продавцем і обговорити з ним пригон авто під замовлення, деталі угоди і можливість тест-драйву. Такий тест дозволить перевірити роботу двигуна, гальм і коробки передач. Власник автомобіля, якому нема чого приховувати, повинен без проблем погодитися на таку перевірку.

Що повинен містити договір купівлі-продажу?

  • Місце і дату укладення договору купівлі-продажу.
  • Персональні дані продавця (або компанії) і покупця разом з адресами проживання.
  • Марку і модель автомобіля, версію двигуна, колір кузова, позначення спецверсії.
  • Рік випуску.
  • Рік першої реєстрації.
  • Реєстраційний номер.
  • Детальний опис технічного стану автомобіля, якщо проданий автомобіль був пошкоджений або потрапляв в аварію, це має бути зазначено.
  • Опис будь-якого збитку, про який продавець повідомив покупцеві або який покупець сам виявив.

Після прибуття в пункт призначення необхідно буде перевірити технічний стан автомобіля. Якщо ви не можете оцінити авто з Німеччини самостійно, скористайтеся послугами професійного оцінювача або діагностичної станції. Будь який виявлений дефект або несправність може допомогти знизити ціну. Однак варто пам'ятати, що якщо ми купуємо автомобіль як фізична особа, ми маємо право на гарантію, тобто до одного місяця з моменту покупки можна виявити дефекти, які дають нам право повернути частину грошей. Якщо автомобіль повністю справний, пора переходити до важливих формальностям. Всі домовленості, озвучені під час співбесіди або по телефону, повинні бути включені в контракт. Документ найчастіше пишеться на німецькій мові (потім потрібен переклад).

Як бачите, процедури покупки автомобіля в Німеччині не такі складні, як може здатися. Вони можуть бути ще менш проблематичними, якщо ви скористаєтеся послугами професійної компанія, яка подбає про кожен етап реалізації. У зв'язку з вищевикладеним, запрошуємо вас ознайомитися з пропозицією компанії VARTA.UA, де ви знайдете імпортовані і протестовані автомобілі.