Раптові великі покупки, позаплановий ремонт побутової техніки або автомобіля - все це робить діру в сімейному бюджеті. Фінансовий пролом може утворитися також через організацію свята або відпустки, великих виплат по комунальним послугам. Вирішують цю проблему люди по-різному. Хтось відправляється у банк, хтось - у ломбард. Популярності набувають також МФО. Справа в їхньому підході до співпраці. Мікрофінансові компанії готові видати кредити онлайн з поганою кредитною історією - переходьте на soscredit.ua, щоб дізнатися більше про таку пропозицію.

Що пропонує SOS CREDIT

Відносини з сервісом позичальник починає з чистого аркушу. При розгляді звернення співробітники МФО не враховують кредитну історію. Це робить кредити в SOS CREDIT доступними для широкої аудиторії. Головне, вчасно повернути борг, щоб не зіпсувати відносини з черговою компанією. Для цього МФО пропонує комфортні умови - в рамках акції можна отримати позику під 0%. Умови уточнюйте на сайті.

Чому обирають МФО

У мікрофінансових компаній багато переваг:

  • Великі суми кредиту. У SOS CREDIT клієнти можуть розраховувати на суму до 7000 грн. Ліміт можна поступово збільшувати - опція доступна позичальникам, які виконують умови договору. Максимальна сума, на яку можуть розраховувати клієнти - 15000 грн.
  • Зручні терміни кредитування. Кредит можна взяти на період до 30 днів. Це дозволяє дочекатися зарплати та повернути своєчасно позику.
  • Відсутність паперової тяганини. Отримати кредит можна, надавши паспортні дані. В цьому плані МФО перевершують банки. Зверніть увагу, що процедура проводиться віддалено, їхати в офіс компанії не потрібно.
  • Швидкість розгляду заявки. Обробляється звернення зазвичай за 10-20 хвилин. Для постійних клієнтів час розгляду становить 5 хвилин. Гроші мікрофінансові компанії переводять протягом доби. Це найшвидший спосіб вирішити фінансові проблеми.
  • Доступність пропозиції. Звернутися в МФО можуть жителі будь-яких міст України. Навіть якщо в місті немає офісу, це не буде проблемою. Гроші переводять на банківську карту. Повернути борг можна дистанційно - через термінал, особистий кабінет на сайті.

На відміну від ломбардів, МФО не вимагають у заставу техніку і коштовності.

Про що важливо пам'ятати

З кредиторами не виникне проблем, якщо уважно вивчати всі умови співпраці. Варто відразу враховувати ставку - в SOS CREDIT вона становить 3%.

Виплачувати позику потрібно точно в обумовлений термін. Якщо немає такої можливості - продовжите кредит. Опція доступна в особистому кабінеті. Можна збільшити термін на 7, 15 або 30 днів. В цьому випадку позичальникові не загрожують штрафні санкції. Він тільки оплачує саму послугу пролонгації.