Якщо ви зібралися на день народження до друга, то вам, звичайно, не вдасться уникнути такого моменту як вибір подарунка. Потрібно сказати, що момент цей непростий. Подарунок може бути будь-яким - будь то автомобіль опель або будь-який інший моделі, дорогий годинник, одяг, мобільний телефон і т.д., але при цьому ви не повинні забувати, що подарунок слід підбирати для кожної людини індивідуально. Так, наприклад, якщо ваш друг - ділова людина, і машина, мобільник і модний одяг у нього вже є, то ви можете піднести йому в якості подарунка стильний щоденник, придбати який ви можете за посиланням kancmaster.com.ua/cat-kanctovari-dlya-ofisu/cat-shotizhneviki. Але перед вами постане завдання - вибрати по-справжньому якісний щоденник, який буде зручним, корисним і прослужить довго.

Отже, перше, на що вам слід звернути свою увагу при виборі щоденника, - це формат. Найчастіше на ринку зустрічаються формати А5, тобто, 15 на 21 сантиметр. Щоденник такого формату ідеально підходить для планування робочого графіка, а також і вільного часу. Більшість сучасних щоденників складаються приблизно з 350 сторінок. Близько трьохсот сторінок займає основний блок, близько тридцяти п'яти сторінок - телефоно-адресна книга, і близько п'ятнадцяти сторінок - це додатковий блок, в якому знаходяться календарі, міжміські та міжнародні телефонні коди, одиниці вимірювання різних величин і їх еквіваленти.

Крім того, ви можете замовити щоденник, орієнтований на людину, яка їм буде користуватися. Наприклад, якщо у вашого друга є власний автосалон, в якому продаються автомобілі кіа або інші марки, то ви можете за невелику суму замовити для нього такий щоденник, в окремому блоці якого будуть розміщені адреси і телефони світових і вітчизняних автомобільних концернів, а також і інша інформація, яка може бути корисна людині, що займається автомобільним бізнесом. Але сьогодні вибір тижневиків на ринку настільки широкий, що ви можете підібрати тижневик для людини практично будь-якої професії.

Якщо людині необхідно тільки планувати свій робочий графік, то йому може підійти настільний планінг. Його формат - 30 на 11 сантиметрів. Найчастіше даний вид тижневика складається зі ста двадцяти восьми сторінок, з яких сто чотири сторінки складають основний блок з днями тижня, чотирнадцять сторінок припадають на телефоно-адресну книгу, а останні десять сторінок - це додатковий інформаційний блок. Кріпитися листи такого щоденника-планінги можуть або за допомогою пружини, або на подвійний евроспіралі. Другий варіант набагато краще, так як зручніше, має ефектний вигляд, а краю пружини не будуть чіплятися за одяг.